İYİ Parti İl Teşkilatı Arıcak’ta Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

İlçe gezilerine devam eden İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler, Arıcak esnafı ve halkı ile bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.

İYİ Parti İl Teşkilatı Arıcak’ta Esnaf ve Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler ve parti teşkilat üyeleri Arıcak ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Esnaf ve ilçe halkıyla bir araya gelen Başkan Gürgözelere, İYİ Parti Arıcak ilçe başkanı Müslüm Karan ile Erimli, Bükardi ve Üçocak belde başkanları ve partilileri karşıladı.

GÜRGÖZELER: İYİ PARTİMİZ TÜM YÖNETİM KADROLARIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞMAKTADIR

İlçe ziyaretinin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Gürgözeler, “Biz ayakkabı eskitmeye talibiz dedik. Güzide şehrimizin her karış toprağını gezeceğiz, sıkılmadık el bırakmayacağız. Herkesle kucaklaşıp insanlarımızın sorunları, sıkıntıları noktasında onların yanında olacağız. Arıcak ilçemizde de yaptığımız gezide halkımızla esnaflarımızla bir aradaydık. Gördük ki;  bu ilçemizde diğer ilçelerimiz gibi sorunlar yumağının ortasında kalmıştır. İlçe halkımız sahipsizlik, hayat pahalılığının ilçelerinde yaşattığı mağduriyet, sorunlarına muhatap bulamama, genç nüfusumuzun yaşadığı işsizlik, hayvancılığın ve İYİ tarımın yapılamaması  gibi bir takım problemlerle  mücadele ediyor. İnsanımız artık ilçelerinden Elazığ’a gelmenin ceplerini yaktığını önceden şehir merkezine daha kolay gelip gidiyorlarken  artan zamlar ve pahalılığın bu gidiş gelişi asgariye indirdiklerini belirtiyorlar. Gezdiğimiz kıraathanelerde genç işsizlerimiz umutsuzlar, önlerini göremedikleri gibi  işe alımlarda  torpil ve adam kayırmacılıktan bıktıklarını anlattılar. Arıcaklı çiftçimiz ise ne yazık ki, tarım yapamıyor, gübre fiyatları ve traktörünü sürmek için artık lüks gelen mazotun artışından tutunda verimli ovalarının sulama sorununa kadar birçok sıkıntıyla uğraşıyorlar. Yetkililere sorunlarını anlatmak için gittiklerinde ise, ne yazık ki sorunlarının çözümü noktasında muhatap bulamadıklarından şikayetçiler. Ekonomik istikrarsızlık devamlı artan fiyatlar ve belirsizlik Arıcaklı esnafımızı bitirme noktasına getirmiş. Arıcakta halkımızın İYİ Partiye olan ilgisi ve teveccühü ise oldukça fazla. Ben  İlçe ve belde başkanlarımıza Arıcak İYİ Parti ilçe yönetimimize gösterdikleri gayret ve çalışmalardan dolayı teşekkür etmek istiyorum. İnşallah seçim sonrasında Arıcak gibi diğer ilçelerimizde ve ülkemizde İYİ partimizin başarısını hep birlikte kutlayacağız. Ve  yapılan tüm haksızlıkların, ekonomik sıkıntıların  ve halkımızın yaşadığı  sorunların  biz İYİ’ler olarak çözümünü  bulacağız. Şeffaf adil ve liyakatın esas alındığı yönetim şeklini hep birlikte inşa edeceğiz. İYİ Partimiz Tüm yönetim kadrolarımızla birlikte çalışmaktadır” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Servomotor
Servomotor - 9 ay Önce

Dedeeee,bir anda yıkılıp kalabilirsin! Bırak bu boş işleri,gelecekte seni bekleyen akıbeti düşün.Kaçkın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109