İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Ercan Keban İlçesini Ziyaret Etti

İYİ Parti Elazığ il teşkilatı Keban İlçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Ercan Keban İlçesini Ziyaret Etti

Pazar günü il kongresini gerçekleştirecek olan İYİ Parti, ilçe gezilerine devam ediyor.

İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Doğan ve İYİ Parti Milletvekili Adayı Adayı Yüksel Ercan, Keban ilçesini ziyaret ederek halka buluşup esnaf ziyaretleri yaptılar.

ERCAN: İYİ PARTİ İKTİDARINA AZ KALDI

Keban ilçe teşkilatı ziyareti ile esnaf ve halk buluşmalarını gerçekleştirmek amacıyla Keban İlçesine geldiklerini ifade eden İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksel Ercan, “Kebanlı esnaflarımız ve halkımıza partimizin ekonomik politikalarını anlattık. Sorunların çözüm yollarını dile getirdik. İmtiyazlı holdinglere ve iktidara yakın şirketlere peşkeş çekilen kaynakların halkımıza ve esnaflarımıza yönlendirilmesiyle bu problemlerin kısa sürede giderebileceğini örnekleriyle anlattık. Keban halkımız bizi bağırlarına bastılar. İlçe Başkanımız Ramazan Arslan ilçede Keban’da güzel çalışmalar yapmış, halkımızın güvenini kazanmış. İYİ Parti iktidarında Keban ile ilgili ilçeyi hak ettiği yere taşıyacak önemli projelerimiz var. Ülkemizin en önemli barajını bünyesinde bulunduran ve ülke ekonomisine önemli bir katkı sunan Keban ilçemiz be yazık ki bunun karşılığını yıllarca alamamış, hatta bundan dolayı mağduriyetler yaşamış. Tüm bu yanlışlıkları düzelterek halkımızın yüzünü güldürecek İYİ Parti iktidarına az kaldı” ifadelerini kullandı.

DOĞAN: ESNAFLARIMIZI ZİYARET EDEREK DERTLERİNİ DİNLEDİK

İl yönetim kurulu üyeleri ile Keban’ı ziyaret ettiklerini ifade eden İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Doğan, “İYİ Parti heyeti olarak, bugün güzel ilçemiz Keban’dayız.  Esnaflarımızı ziyaret ederek dertlerini dinledik. Halkımızın partimize yönelik güzel duygu ve yönelimlerine bizzat şahit olduk. Gördük ki Kebanlı hemşerilerimiz biz değişim istiyor. ‘Bu öyle gitmez’ diyorlar. İktidardan ve uygulamalarından bıkıp usanmışlar. Ve ‘artık yeter’ diyorlar. Halkımızın bu talebini yerine getirmek için, ülkemizi içinde bulunduğu zor durumdan kurtarmak için yapılacak seçimlerde İYİ Parti’nin iktidara gelmesi için elimizden gelen tüm gayret ve fedakârlığı tüm ülke halkı olarak göstermek zorundayız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109