“Kadına Şiddete DUR“ Etkinliği Düzenlendi

Birlik Vakfı Kadın Komisyonu tarafından “Kadına Şiddete DUR“ etkinliği düzenlendi.

“Kadına Şiddete DUR“ Etkinliği Düzenlendi

Birlik vakfı kadın komisyonu tarafından “Kadına Şiddete DUR“ etkinliği düzenlendi.

Birlik Vakfı Kadın Komisyonu Başkanı Derya Gülşen söylenecek çok söz var ama neden böyle bir günümüz var çok acı bir şey dedi.

GÜLŞEN: ERKEK İNSANOĞLU, KADIN İNSANDIR

Gülşen, “Söyleyecek o kadar çok şey var ki ama en başta neden böyle bir günümüz var demek istiyorum. Çok acı böyle bir günün olması. Peygamber efendimizin sözü olan ‘kadınlar size Allah’ın emridir’ hadisini unutuyoruz. En başta insanların bunu hatırlayıp buna göre davranması gerekiyor. Geldiğimiz noktada dinimizde, vatanımızda kanınlar her zaman baş tacıydı. Bu gün ise böyle bir problemle karşı karşıyayız. Ortada atılan tokat varsa, şiddet varsa, baskı varsa buna hep beraber ‘dur’ dememiz gerekiyor. Erkek insanoğlu, kadın insandır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 16:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
ELAZIĞLI
ELAZIĞLI - 1 hafta Önce

Sebeplere çözüm üretilmeden; çözüm olmaz/olmayacaktır da...
Bunlar da zerre kadar samimi değil; onu da ifade edelim...

Palulu 23
Palulu 23 - 1 hafta Önce

Onu sormak kimsenin işine gelmiyor.Niye? Çünkü politika yapıyorlar.Orospuluk eden, Eşinin ve Ailesinin şeref ,namus ve haysiyetini beş paralık eden, uyuşturucu kullanan ,hırsızlık eden kadın veya erkek kim olursa olsun, Gülle, gülücükle karşılayan varsa çıksın ortaya da boyunu posunu görelim.Bu Milletin Inancından,kültüründen kaynaklı değerleri var,yok mu sayılacak.Öyleyse bu değerleri esas alan aile yapısı ve eğitim ile insanımızı mücehhez kilmamiz lazımdır.Cenab- ı Hak cümlemizi bu musibetler den Hıfzı Muhafaza eylesin,Amin.

Palulu23
Palulu23 - 1 hafta Önce

Kadına şiddet neden oluyor hiç soran var mı

Sen soyle neden ?
Sen soyle neden ? @Palulu23 - 1 hafta Önce

Erkek tayfasinin güçlüye gücü yetmeyince gelup gücunü karisina göstermesinden dolayi oluyor . Kendini üstun gormesinden dolayi oluyor. Gidip milletin karısina kizina sapik gibi bakip taciz edip gelip karisi balkona cikti diye sapkin dusuncelri ile karisinin baskasi ile beraber olacagini dusunmesinden oluyor . Anasinin bacisinin babasinin kiskanc iftiralari karisini tanimasindan oluyor . Evlenirken Aile nedir yuva nedir diye bilmeyip anasina bacisina hizmetci aldigini sandigindan oluyor . Annelrin sapik uckur düskünu sarhos berduş ruh hastasi ogullarini deli dolu ama evlenince adam olur vicdansizligi ile el alemin kizi adam eder nasilsa diye evlendirdigi için oluyor . Kimse kimsenin yara bandi degil kimseyi o sapik şerefsiz pislik evlatlarinizin stres topu yapmayin .önce siz adam edin evlatlarinizi

Kadı
Kadı - 1 hafta Önce

Bu bölücü, ayrımcı,ötekilestirici densizlikten vazgeçin!Her türlü canlıya karşı şiddet, zulüm ve işkenceye Hayır.Canina kast eden canavar hayvanlar hariç.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109