Kadro Dışı İki Hafta Sürdü

Elazığspor’da kadro dışı bırakılan futbolculara af çıkıyor. Mehmet Yiğit, Ömer Yıldız ve kaleci Ahmet Doğan’ın Pazartesi günü affedilecekleri öğrenildi.

Kadro Dışı İki Hafta Sürdü

Tetiş Yapı Elazığspor’da sezonun 8. Haftasında ilimizde oynanan Gazişehir Maçı öncesi antrenmanda medyana gelen olayda birbirilerine giren ve tekme-tokat kavga eden futbolcular Mehmet Yiğit, Ömer Yıldız ve Kaleci Ahmet Doğan, hatırlanacağı üzere Gazişehir Maçı’nın ardından Yönetim Kurulu kararı ile süresiz kadro dışı bırakılmıştı.

Bu gelişme üzerine kaptanlığı elinden alınan Mehmet Yiğit memleketi Gaziantep’e giderken, Kaleci Ahmet Doğan ise U-21 Takımı’na gönderilmişti.

Aradan geçen 2 haftalık süreçte ilimize dönerek çalışmalarına bireysel olarak devam eden Mehmet Yiğit ile U-21 Takımında görev yapan Kaleci Ahmet Doğan ve sakatlığı devam eden Ömer Yıldız’a af kararı çıkarken, Pazartesi günü af kararının Mehmet Yiğit, Ömer Yıldız ve Ahmet Doğan’a tebliğ edileceği öğrenildi.

Öte yandan yaşanan kavganın baş aktörleri Mehmet Yiğit ile Ömer Yıldız barışırken, ikili dün oynanan Hatayspor Maçı’nı yan yana izledi ve aradaki buzlar iyice eridi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103