Kadroda Düşünülmeyen Futbolcular İle Yollar Ayrılıyor

Misli.com 3. lig 3. grupta mücadele veren Karakoçan FK ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da devam ederken, kadroda düşünülmeyen futbolcular ile de yollar ayrılıyor.

Kadroda Düşünülmeyen Futbolcular İle Yollar Ayrılıyor

3. lig temsilcimiz Elazığ Karakoçan takımında bir yandan kadroyu güçlendirmek için transfer çalışmaları devam ederken, diğer yandan da takımdan gönderilecek isimler üzerinde çalışmalar yapılıyor.

“BU OYUNCULARIMIZA DA TAKIMIMIZA VERDİKLERİ EMEKTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Elazığ Karakoçan FK. Kulübü yöneticileri, ikinci yarı öncesi takımın sıkıntı yaşadığı bölgelere gerekli takviyeleri yapmak üzere çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek; “İkinci yarıda hem maçlar daha zorlu geçecek hem de biz hedefimizi farklı kılacağımız için kadromuzun güçlenmesi için takviyeler yapmak üzere görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında on numara pozisyonunda oynayan bir oyuncuyu kadromuza ilave ettik. Şu anda kampta takımımızla birlikte çalışmalarda yer alıyor. İmza attırmadığımız için ismini daha sonra açıklayacağız. Bunun yanında çok iyi bir forvet oyuncusu ile görüşmelerimiz olumlu bir noktaya geldi. Bitirmek üzereyiz.3-4 oyuncu alarak bu çalışmamızı tamamlayacağız. Ligin ilk yarısında kadromuzda yer alan Burak Kazar ile Yaşar Kaan Yılmaz ile yollarımızı ayırdık. Bu oyuncularımıza da takımımıza verdikleri emekten dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109