Kandemir: Elazığ’da Yapılanlar Herkesin Gözünün Önünde

Elazığ’a gelen AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Elazığ’da yapılanların herkesin gözü önünde yapıldığını söyledi.

Kandemir: Elazığ’da Yapılanlar Herkesin Gözünün Önünde

AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte partisinin Tunceli 7’inci Olağan Kongresine katıldı.

KANDEMİR: TUNCELİ ŞAHLANIŞA GEÇMİŞ

Kongre sonrası Elazığ’a gelen Başkan Yardımcısı Kandemir, “Muhteşem bir kongre yaptık. Tuncelili hemşehrilerimiz çok güzel karşıladılar bizi. İl Başkanımız Sercan Bey ile beraber Tunceli’de iyi bir hava yakaladık. İnanıyoruz ki inşallah bundan sonra çok daha güzel olacak. Bugün bu vesile ile bir kere daha ekip arkadaşlarımıza da Tunceli’ye yaptığımız yatırımları da konuşma imkanımız oldu. Gerçekten de adeta yeniden yapılan yatırımlarla Tunceli şahlanışa geçmiş. Daha da iyi olacak. Bu kongrede buna vesile olacak” ifadelerini kullandı.

KANDEMİR: AK PARTİ’NİN NE KADAR MUHTEŞEM BİR EKİP KURDUĞUNU ELAZIĞ’DA GÖSTERİYOR ESASINDA

Elazığ kongresini de değerlendiren Kandemir, “Elazığ malum olduğu üzere bir sene evvel gerçekten de hepimizin yüreğini daraltan, sıkıştıran bir elim deprem yaşadı. Hemen bunun ardından bütün belediye başkanımız, milletvekili arkadaşlarımız, il başkanımız el ele gayret göstererek devletimizle birlikte bütün Elazığlı hemşehrilerimizin sıkıntılarını masaya yatırdılar. Çok cansiperane bir mücadele verdiler. Ben öncelikle bütün ekip arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Gerçekten de partimiz henüz organı MKYK’da Metin Bey ile birlikte çalışıyoruz. Onun Genel Başkanımıza her fırsatta Elazığ meselelerini nasıl taşıdığına da şahitlik eden bir isim olarak bunları söylüyorum. Aynı şekilde diğer milletvekili arkadaşlarımız, belediye başkanımızın nasıl bir mücadele verdiğine bizzat şahit olan bir kişi olarak söylüyorum. Başkanımıza gerek il başkanları toplantısında gerek sair zamanlarda Ankara’daki bakanlıklarla ilgili bütün girişimleri içerisinde önderlik ederek muhteşem bir iş ortaya çıkardılar. Bizim sadece bir senede deprem sonrası yaptırımımız tek başında AK Parti’nin ne kadar muhteşem bir ekip kurduğunu Elazığ’da gösteriyor esasında” şeklinde konuştu.

KANDEMİR: YAPILANLAR ELAZIĞ’DA, ASLINDA HERKESİN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE OLUYOR

Başkan Kandemir, “Maalesef Türkiye’deki en büyük talihsizliğimiz bizim muhalefetimizin yerli ve milli olmaması. Muhalefet zannediyor ki yalanı sık tekrar edersek çok güçlü şekilde söylersek haklı gerçeğin üstünü örteriz. Böyle değil. Bu milletin irfanı, vicdanı, aklı keskin zekası CHP’nin yalanlarını bir bir bozar ve bozuyor. Onun için bunlar asla iktidar olamadılar, asla da iktidar olamazlar. Yani yapılanlar Elazığ’da aslında herkesin gözünün önünde oluyor. Türkiye bir yandan Pandemi ile mücadele etti. Ki şehir hastanemiz Elazığ’da hatırlayın Cumhuriyet Halk Partisi bu şehir hastanelerinin de zamanında çokça eleştirdi. Fakat Elazığ’da biz bu süreçte şehir hastanemizde hayatta durduk. Sadece Elazığ ve hemşehrilerimizle değil, bölgeye hizmet ettik hamt olsun. Aynı şekilde yaptığı her hizmet AK Parti’nin dün yaptığı hizmetler, bugün yaptığı hizmetler vaat ettikleri projelerle AK Parti haklı gerçeği peşinden gidecek. Bunlar ne söylerlerse söylesinler. Recep Tayyip Erdoğan Elazığ dediğimizde adeta orası kendi memleketi heyecanıyla o aşkla, şevkle bakıyor. Elazığlı hemşehrilerimiz çünkü her defasında bu harekete AK Parti’ye, Tayyip Erdoğan’a Türkiye’de en fazla desteği vermiş” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüsnü
Hüsnü - 2 hafta Önce

bld bşk ıda F O S çıktı. o kadarrrrrrrrrr

Yusuf
Yusuf - 2 hafta Önce

Ekibe bakında hizaya geçin!... Elazığ kanatlanmış uçuyor!!!....

Bozo23
Bozo23 - 2 hafta Önce

He anam babam he. Herşey ortada. Kendi yandaş çevreniz ile mutlu olun sizler. Ali Baba ve 4 haramiler tam gaz devam.

Hhhh
Hhhh - 2 hafta Önce

He yav nasıl güçlü bi kadro nasıl güçlü bir kadro

Kandemir abeeee
Kandemir abeeee - 2 hafta Önce

Seçimde görecem senin kadronu ;)

Zalimler
Zalimler - 2 hafta Önce

Alttan alta gizlice kadrolu adam alırsınız ihaleyi istediğinize verirsiniz elinde olana eklersiniz olmayanida ezersiniz torpilin adam kayirmanin alasini yaparsiniz bunlar gözümüzle gördüğümüz olaylar eleştirmek için boş konuşmak için söylemiyorum sonra da müslümanım muhafazakarim Allah Allah der gezersiniz bu dünyayı kurtardiniz yuküünüzü tuttunuz aldınız gerçek alemde Rabbime hakkını yediğiniz insanlarin hesabini verebilecekmisiniz benden taraf hakkimi yiyenlere helal etmiyorum Allahım ne bu dünya ne de diğer tarafta hırsızlık yapıp çalanlara gün yüzü gösterme

Keno
Keno - 2 hafta Önce

Bunlar ne iciyor,nasil goruyor.Ne kadrosu bu kadro ile kendi kalenize bile gol atamazsiniz.GERCEK BOYLE DEGIL HIC.

Sivrice Elbistanli
Sivrice Elbistanli - 2 hafta Önce

Kendin çal kendin oyna misali


SIRADAKİ HABER

banner7