Kapalıçarşı Esnafı, Başlatılan Kampanyadan Memnun

Platform 23 tarafından başlatılan “Alışverişini Şehrinden Yap Elazığ Kazansın Elazığlı Kazansın” kampanyasını değerlendiren Kapalıçarşı Esnafı, il dışındaki tüm Elazığlılardan destek beklediklerini söylediler.

Kapalıçarşı Esnafı, Başlatılan Kampanyadan Memnun

Platform 23 Başkanı Harun Altunbaş geçtiğimiz günlerde Elazığlı esnafa destek olmak gerektiğini açıklayarak il dışındaki Elazığlıların Elazığ’daki esnaflardan kargo üzerinden alışveriş yapmaları gerektiğini açıklamış ve kampanyayı başlattıklarını duyurmuştu.

Kısa süre içerisinde büyük ses getiren “Alışverişini Şehrinden Yap Elazığ Kazansın Elazığlı Kazansın” kampanyasını Kapalıçarşı esnafı değerlendirdi.

Kendilerinin il dışındaki Elazığlılara sürekli kargoyla ürün gönderdiklerini ifade eden esnaflar il dışındaki Elazığlılardan ilgi beklediklerini söylediler.

Esnaflar zor süreçten geçtiklerini ifade ederek bu kampanyaların kendileri için can suyu olacağını belirttiler.

Video:

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Mithat
Mithat - 2 yıl Önce

il dışındaki Elazığ lı Kapalı çarşıdan Antep malı Glikozlu Cevizli sucuk mu sipariş edecek, Elazığ esnafı yerliyse yerli ürün satacak

Demi Rose
Demi Rose @Mithat - 2 yıl Önce

YA YAĞI ALINMIŞ KUM GİBİ SAĞLIKSIZ PEYNİRLER YA ONU UNUTTUN

Hayırdır gardaşım
Hayırdır gardaşım @Mithat - 2 yıl Önce

Malatya lokumları ya onu unuttun kardeşşş

Serkan
Serkan - 2 yıl Önce

Artık su ağzı açık urun satmayın 500 kere söyledik hapşıran tıksıran ve okadar ayak mikropları o ürünlerin üstüne konuyor resmen sağlığımızı tehdit ediyor bir çok insan bu yüzden alis veriş yapmıyor her gelen elini ayağını vuruyor artik bu ilkellikten vaz geçin hijyenik bir ortam oluşturun. Kokular ve üstü açık ürünler olmasın camlı tezgah yapıp bir görsellik sağlayın dost acı söyler.

Aklından şüphe ederim
Aklından şüphe ederim - 2 yıl Önce

Açıkta satılan bu ürünleri alanların Aklından şüphe ederim. Günde oradan binlerce kişi geçiyor. Hapşıran var. Tüküren var. Yere balgam atan var. Hatta ve hatta burnunu eliyle silip yere atan dayılar var. Bunlar varken o açıktaki ürünleri nasıl yiyorsunuz. Yemeyin kardeşim. Bunlarda kendine çekidüzen versin.

.
. @Aklından şüphe ederim - 2 yıl Önce

Oradan alanlar o şekil seviyor demek ki.Karışmayın alsınlar.

Bremen
Bremen - 2 yıl Önce

3yil önce bal aldim hollanda ya götürmek için karadenizli arkadaşıma da götürdüm adam test edelim dedi pek bala bezemyor dedi yaptırdığım test sonucu rezalet daha da uğramam uğratmamda kimseyi böyle insanlık olmaz sonrada destek bekliyorlar ben yokum

Xiaomi
Xiaomi - 2 yıl Önce

Biri, üçe satmaya çalışırsanız olacağı bu yardım beklersiniz halktan. Onun için derim ki yaşasın BİM, A 101, ŞOK.

Selam Dostlara
Selam Dostlara @Xiaomi - 2 yıl Önce

İyiki varsın BİM (FAKİRİN DOSTU)

Reisim23
Reisim23 - 2 yıl Önce

Glikozlu orcik satmaya devam.......

Cemalettin
Cemalettin @Reisim23 - 2 yıl Önce

Kapalı çarşı %100 organik derler, hepsi çakma özellikle peynirleri....

Prof.dcnt.
Prof.dcnt. - 2 yıl Önce

Bi adamda çıksın desin biz bu hale niye geldik depremi virüsü sonrasında daha neler olacak Allah bilir kimse kendini sorgulamıyor mu bu belalar neden nedenini herkes biliyor ama kendine toz kondurmuyor kimse ders almamış hala aynı hatalar resmen insana zulüm ediliyor zulüm sadece fiziki değildir depremde ev taşımacılığ mi dersin ev sahiplerimi dersin virusde kolonyayi maskeyi gidayi fahiş fiyatlara satanmi dersin daha bilmediğimiz neler var şimdide çıkıp ağlamaya gerek yok çare herkesin kendisidir biraz vicdan olursa gerisi gelir ama yok ben böyleyim dersen ağlamaya devam

Kapalı Malatya Çarşısı
Kapalı Malatya Çarşısı - 2 yıl Önce

Bütün Ürünler Malatyadan Geliyor. Çoğu Sağlıksız Ürünler Ve Pahalı


SIRADAKİ HABER

banner109