Karakoçan Belediyesi 50 Arsayı Satışa Çıkardı

Karakoçan Belediyesi Bahçelievler Mahallesinde bulunun 50 arsa açık ihale usulü satışa çıkarıldı. İhale 29 Kasım Salı günü Karakoçan Belediye Kültür Merkezi Konferans Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

Karakoçan Belediyesi 50 Arsayı Satışa Çıkardı

Karakoçan Belediyesi Bahçelievler Mahallesinde bulunun 50 arsayı açık ihale usulü satışa çıkardı.

İhale 29 Kasım Salı günü saat 10.00’da Karakoçan Belediye Kültür Merkezi Konferans Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

İLAN DETAYLARI İSE ŞU ŞEKİLDE:

1- Belediyemiz hükmü şahsiyetine ait İlçemiz Bahçelievler Mahallesinde bulunan ve aşağıda tabloda özellikleri belirtilen arsalar 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45.maddesine göre açık teklif usulü ile sırasıyla tek tek satılacaktır.

2- İhale ile ilgili şartname mesai saatleri içerisinde Belediyemizde Yazı İşleri Müdürlüğünden ücretsiz olarak görülebilir. İhaleye katılmak için Şartname alınması zorunludur, Şartname Bedeli 1.000,00 TL dir

3- İhale 29.11.2022 Salı Günü saat 10.00’da başlayacak olup İlanda yazılan tarihlerde devam edecektir. Her parsel için ayrı ihale gerçekleştirilecektir. İhale tarih ve saatleri aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Belediye Kültür Merkezi Konferans Toplantı Salonunda açık teklif usulü ile Belediyemiz encümeni tarafından yapılacaktır.

4- Muhammen bedel ve Geçici Teminatlar aşağıda belirtilen Tabloda yazıldığı gibidir İhaleye katılmak isteyenler Geçici Teminatları İhale günü saat 09:30’ e kadar Belediyemiz hesaplarına yatırılacaktır.

5- Birden fazla arsa ihalesine girmek isteyen istekliler her arsa için ayrı, ayrı geçici teminat yatıracaklardır.

6- İstekliler döküman Satış belgesi, geçici teminat belgesi ve ihaleye katılmak için gerekli evraklar ile birlikte en geç 28.11.2022 Pazartesi günü saat: 17:00’e kadar Belediyemize müracaat edeceklerdir.

7- İhaleyi kazanan istekliler ihale bedelini şartnamenin 13. ve 14. maddelerinde yazılı süreler esas alınarak Belediyemiz veznesine yatırıp tapu işlemlerini yapacaklardır. Her Türlü Tapu masrafı, vergiler, harçlar vb. giderler alıcıya aittir.

8- Belediyemizde Borcu olan şahıslar, borcu olmadığına dair onayı alındıktan sonra ihaleye katılabilir.

9- ihale ile ilgili ilanda yer almayan hususlar için şartnamemiz hükümleri ve 2886 Sayılı yasanın hükümleri uygulanır.09.11.2022

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109