Karakoçan FK Basın Açıklaması Yayımladı! “Selçuk Öztürk’ü Kınıyoruz”

Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü, Tetiş Yapı Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Öztürk’ün yaptığı basın toplantısında Karakoçan FK ile ilgili yaptığı açıklamalarının ardından basın açıklaması yayımladı.

Karakoçan FK Basın Açıklaması Yayımladı! “Selçuk Öztürk’ü Kınıyoruz”

Karakoçan Futbol Kulübü yaptığı açıklamada, “Biz Elazığ sevdalısıyız ve amacımız her zaman ilimiz sporuna hizmet etmek ve ilimiz sporuna ivme kazandırmaktır” dedi.

Karakoçan Futbol Kulübü tarafından yapılan basın açıklaması şöyle:

“SELÇUK ÖZTÜRK’Ü KINIYORUZ!”

Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Öztürk, 16.05.2021 tarihinde basın mensupları bir araya geldiği bir basın toplantısında Kulübümüz ile ilgili çeşitli söylemlerde bulunmuştur. Bu söylemleri büyük bir şaşkınlıkla ve üzüntü ile karşıladığımızı belirtmek isteriz. Selçuk Öztürk yaptığı açıklama da, İlimiz sporuna her zaman katkıda bulunan ve her zaman desteklerini sunan Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları’na ithafen : “Karakoçan’a niye destek veriyorsun? Asıl yetimin hakkını onlardan sor “şeklinde açıklama yaparak ayrıştırıcı, amacı ve niyeti düşündürücü bir açıklama yapmıştır. Bizler göreve geldiğimiz günden itibaren amacımızın ilimiz sporuna katkı sunmak olduğunu ve bu katkıyı sunarken de ilimizdeki bütün spor taban birlikleri ile koordineli bir şekilde çalışacağımızı belirtmiştik. Ayrıca  “AYRIŞTIRICI “değilde birleştirici bir kulüp olacağımızı özellikle vurgulamıştık ve bu şekilde hareket ettik. Ancak Elazığspor’umuz gibi köklü bir geçmişi olan kulübümüzün bir Başkanının bu şekilde açıklama yapması ilimizin diğer ilçelerinin yok sayılması, ayrıştırılması anlamına gelmektedir.  Elâzığ Karakoçan Futbol Kulübü olarak Başkan Selçuk Öztürk’ü bu açıklamalarından dolayı kınıyor, İlimizdeki diğer ilçelerimizi yok sayıcı, ayrıştırıcı tutumundan dolayı kamuoyundan özür dilemesini beklediğimizi belirtmek istiyoruz. Bir kez daha Sevgili Elazığlılara çağrımızdır; Biz Elazığlıyız, Elâzığ’ımızın her karış toprağı bütünsel parçamızdır. Bu nedenle bugün Karakoçan, yarın Kovancılar diğer günde Palu. İsimler değişsede sevda değişmez. Biz Elâzığ sevdalısıyız ve amacımız her zaman ilimiz sporuna hizmet etmek ve ilimiz sporuna ivme kazandırmaktır. Bu tip ayrıştırıcı söylemlere itibar etmemenizi ve her zaman ilimiz sporuna katkı sunan takımlarımızı desteklemeye davet ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2021, 11:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sivriceli
Sivriceli - 5 ay Önce

Sanki siz yaptığınız basın açıklaması ile bütün ilçeleri var saydınız. Açıklamaya bakın Karakoçan, Kovancılar ve Palu diyorsunuz erinmişsiniz diğer ilçeleri yazmaya ki yıllardır siz üç ilçe kendinizi Elazığ da birşey zannediyorsunuz. Memlekete verdiğiniz siyasi zararın farkındasınız değilmi her şey bu üç ilçeye yapılsın Diğerlerine yapılmasada birşey olmaz.

Kadir piran
Kadir piran - 5 ay Önce

Sayilan 3 ilceden elazigimiza ne fayda gelmiski. Siyasi idari ve sosyal toplumsal yonden hep leke birakmistir tabi iyi insanlarda var anlayan anladi

2323
2323 - 5 ay Önce

Tanıdıgım hic bi karakoçanlı ben elazığlıyım demiyor. karakoçan fk da umrumda değil.ELAZIĞSPORLUYUM.bazı arkadaşlar olayları neden sonuç ilişkisine bakarak değerlendiremiyor yasadiklarinin muhakemesini yapamıyor dusunemiyor...her seyi en bastan degerlendirmek lazim.sonuca bakarak olaylar degerlendirilemez.konuları baglamindan koparmamak lazım.konuyu baglamindan koparmamak icin selcuk ozturkun olmadigi donemlere bakmak lazim.selçuk öztürk takımı üçüncü lige düşürdü evet (tek suçlu selçuk öztürk mü?).bir de şu açıdan bakalım : selçuk öztürk takımın tamamen kapanmasını engelledi.takım şu an halen yaşıyor.

Azîz
Azîz - 5 ay Önce

Tutaş denen bir moron çıkmış,bütün Elazığ'ın nefret ettiği bir şahsı,belki gitmez kalir ,bende t.direktor olurum saikiyle zirvaliyor.Tam bir ikinci Selçuk vakası.Zirvaya bakki Ali Koç,Aziz Yıldırım futbolun içinden mi gelmiş ki futbolu yönetiyordu.Peki Selçuk Elazığspor'da forma mi giymişti ki başkanlık yapıyor.Böyle cahil,densiz adamları ekrana çıkaran kişinin kardeşi altyapı da,halitin oğlu kulüpte,Ceyhun bir ara kulüpten maaş alıp çalışanlardan idi . Bunların bu takıma da şehre de bir hayır yoktur.Nemalananlar Elazığsporu konusamazlar.Hepiniz yönetimin bu hezimetine ortaksiniz.

mthn..
mthn.. - 5 ay Önce

Selçuk Öztürk yaptıkların az oldu zaten herşey bitti bir de nifak tohumları ekmek eksik kaldı düş artık elazığın yakasından..şehrin ileri gelenleri mülki amirleri bu adamı artık Elazığa sokmayın yaa

Alper
Alper - 5 ay Önce

O bahsettiğiniz adam mı ki kiniyorsunuz başkan.Siz işinize bakın.İnşaAllah bu yıl halk,belediye ve diğer kuruluşlarımızın yardımıyla şampiyon olur,süper lige kadar yükselir,takımın adını da Elazığspor FK.yapar şanlı günlerimize döneriz.Sizinleyiz.

Sezai
Sezai @Alper - 5 ay Önce

Ben sana geçen gün kendi fikirlerini kendine sakla demedim mi Elazığspor düşmanı? Halen konuşuyorsun. Belliki ya Karakoçanlısın ya da Elazığspor düşmanısın. "Eski şanlı günlerimize döneriz" diyor bir de. "Halk, belediye ve diğer kuruluşların yardımı" Elazığspğor'a verilse o da şampiyon olacak zaten. Elazığspor'u kapatınca hangi şanlı günlere dönüyorsun? Elazığspor 1967 yılından beri ayakta. 1967'den beri o formayı giyenler var. Toprak sahalarda, çamurda, yağmurda, karda o formayı terletenler, emek verenler var. Bu takımı kuranlar, emek verenler, zaman harcayanlar var. Anılar var anılar. Ama senin gibi zihniyetlerin anlamadığı bu. Sanki amaç sadece liglerde bir takımın olmasıymış gibi takımı kapatıp başka takımla devam edeceğiz, öyle mi? Önemli olan ligde bir takımın olması değil, önemli olan o anıların, o emeğin yaşaması, o formayı terletenlere olan saygının devam etmesi, minnet duyulması. Cahil cahil konuşuyorsunuz. Vizyonsuz herifler. Kendi şahsi takımın mı Elazığspor'u kapatıp, Karakoçan'ı "Elazığspor FK" yapıyorsun? Elazığsporluları çileden çıkartıp iyice damarına basmayın, hasta etmeyin vatandaşı. Huzur verin!

elazığ
elazığ - 5 ay Önce

belediyenin bütçesinden sağa sola başkanın keyfinden para vermesine karşıyım. verecekse de kendi şahsi parasını versin..

Remzi
Remzi - 5 ay Önce

Adam arsız bir memleket etmediği hakaret bırakmadı. Ona aldırmayan kınamanızamı aldıracak


SIRADAKİ HABER

banner103