Karşı Şeride Geçip Otomobile Çarptı

Elazığ’da yoldan çıkıp refüjü geçen hafif ticari araç, otomobile çarptı. Kazada 3 kişi yaralandı.

Karşı Şeride Geçip Otomobile Çarptı

Kaza, Çayda Çıra Mahallesi Teknokent Yolu üzerinde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, S.Ç. idaresindeki 23 BG 139 plakalı hafif ticari araç, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüje çarpıp karşı şeride geçti.

Araç, karşı şeritten gelen 23 AG 981 plakalı otomobile çarparak durdu.

Kazada 3 kişi yaralandı.

Yaralılar olay yerine sevk edilen ambulanslarla Fırat Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 12 ay Önce

Yemin ediyorum üniversite ile cumhuriyet mahallesindeki yol tam bir vahşet sebebi iki üç yaşı dolmuş kardan çok zararı olan ağaçlar

Sezgin
Sezgin @? - 12 ay Önce

kârdan çok zararı olan ağaçlar mı? sizin zihniyetinizden daha fazla kârı var o ağaçların

Murat
Murat @? - 12 ay Önce

Atatürk, Çankaya Köşkü'ne girerken yol üzerine uzanan bir ağaç dalının otomobillerin girişine engel olduğunu görüyor. O dalın kesilmemesini, arabaların geçtiği yolun alçaltılmasını istiyor. 1929'da Yalova'da bir çınar ağacının gölgesine küçük bir ahşap ev yaptırıyor. Bir yıl sonra yanındaki çınar ağacının bir dalı eve doğru uzayınca çalışanlar dalı kesmek istiyorlar. Atatürk, buna karşı çıkarak evin raylar üzerinde kaydırılıp dalın kurtarılmasını istiyor. Ev, 8 Ağustos 1930 Cuma günü, Atatürk'ün gözetimi altında, altına ray döşenip ağacın 5 metre uzağına kaydırılıyor, böylece çınarın dalı kurtarılıyor. Suç ağaçların. Haklısın(!)

23
23 - 12 ay Önce

Çok doğru yolun iyi bir elden geçmesi ve virajların bitmesi

?
? - 12 ay Önce

Yol yapılıyorsa kimse kusura bakmasın ağaç da kesilir evde yıkılır yoksa sonuç kaza ve acı haber olur onyılın elden geçmesi şart

SIRADAKİ HABER

banner7