Katilin Akli Dengesi Yerinde mi Değil mi?

Ordu’da 20 yaşındaki Üniversitesi öğrencisi Ceren Özdemir’i takip edip öldüren katil Özgür Arduç’a bugün getirildiği Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde "Akıl Sağlığı Tam" raporu verildiği öğrenildi.

Katilin Akli Dengesi Yerinde mi Değil mi?

3 Aralık’ta katil Özgür Arduç (35), takip ettiği Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları 3’üncü sınıf öğrencisi Ceren Özdemir’i, doğum gününe 3 gün kala evinin önünde bıçaklayarak öldürmüş, daha sonra ise 2 polisi de yaralamıştı. "Canavarca hisle kasten öldürme" ve iki kez de "kişiyi yerine getirdiği kamu görevi nedeniyle öldürmeye teşebbüs" suçlarından hakkında dava açılan ve yargılanmaya başlayan katil Özgür Arduç (35), bugün Van Yüksek Güvenlikli Cezaevinden Elazığ’a getirilmişti.

 

CEZAİ EHLİYETİNİN TAM OLDUĞUNA DAİR RAPOR VERİLDİ
Elazığ’a getirilen cinayet zanlısı Arduç, Ordu 1. Ağır Ceza Mahkemesinin talep ettiği akıl sağlığının yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine götürüldü.

Heyete giren ve bir süre kalan cinayet zanlısı Arduç’un cezai ehliyetinin tam olduğuna dair rapor verildi. 20 Ocak 2020’de tekrar hakim karşısına çıkacak olan zanlı, bugün tekrar Van’a gönderildi.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 16:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasemin
Yasemin - 12 ay Önce

Şerefsiz orası elazığı senin gibi insanları deli çıkarırım icerdekilerine sesleniyor lütfen böylelerini öldürmeyin işkence yapın ölenlerin nasıl acı çektiklerini görsünler sağol memleketim

Bozo23
Bozo23 - 12 ay Önce

Keyfi olarak bir cana kıyan adamın hiç akıl sağlıgı yerinde olur mu? Aldığı nefes haramdır bu adamın.

İlker
İlker - 12 ay Önce

Bunlara yaşam hakkı verilmez keyfi insan öldürmenin cezası = ölümdür

Fb2323
Fb2323 - 12 ay Önce

Gebertin gitsin yaw bunun yaşamaya hakkı yok bide ortalıkda dolandırıyorlar hayret bişi ya nerdese hüküm çıkartıp serbest bıracaklar mana arıyorlar bir gün bu ülke ayağa kalkacak kötü olacak yeter bu saçma bi kanun insan canına bile bile kast ediyo hala yaşamasına izin veriyorlar.

SIRADAKİ HABER

banner7