KAYED Hastalara ve Yakınlarına Desteği Sürdürüyor

Sağlık başta olmak üzere kurulduğu günden bugüne kadar birçok faaliyet gerçekleştiren, özellikle pandemi sürecinde çağrı merkezini aktifleştirerek, hastalara destek sağlamayı sürdürüyor. KAYED Başkanı Murat Özekinci, oluşturdukları iyilik hareketinin Elazığlılar tarafından desteklenmesini talep etti.

KAYED Hastalara ve Yakınlarına Desteği Sürdürüyor

2012 yılında kurulan ve bugüne kadar birçok alanda faaliyet gerçekleştiren Kan Arıyorum Yardımlaşma ve Eğitim Derneği, özellikle pandemi sürecinde aktifleştirdiği çağrı merkezi ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

ÖZEKİNCİ: ELAZIĞ’IN VE ELAZIĞLILARIN SAHİP ÇIKMASI GEREKTİĞİ İYİLİK HAREKETİDİR

KAYED Başkanı Murat Özekinci de, pandemi sürecinde çağrı merkezi aracılığı oluşturdukları iyilik hareketi ile sayısız hasta ve yakınlarına destek olmaya devam ettiklerini belirterek, “İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde daha önceden de faaliyette olan çağrı merkezini daha aktif hale getirerek günde 4-5 kat çağrı sayısı arttı. Bu vesile ile de bizler pandemi sürecinde yaptığımız çalışmaları daha da arttırarak hasta ve hasta yakınlarının arayışlarına elimizden geldiğinde çare bulmaya çalıştık. Tabi şu an KAYED Çağrı Merkezi özellikle Elazığ’ın ve Elazığlıların sahip çıkması gerektiği iyilik hareketidir. Sahip çıkmalarını özellikle Elazığlılardan istiyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109