Kazada Yaralanan Sürücü Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Elazığ’da beton bariyerlere çarpan otomobilin sürücüsü de bugün yaşamını yitirdi, ölü sayısı 2’ye yükseldi.  

Kazada Yaralanan Sürücü Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Kaza, 3 gün önce merkeze bağlı Yeni Mahalle Kanal üstü Sokak'ta meydana gelmişti.

Alınan bilgiye göre, Hasan Hüseyin Kaçmaz idaresindeki 23 AL 145 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu beton bariyerlere çarptı.

Kazada Firdevs Kaçmaz hayatını kaybetti,  sürücü de ağır yaralandı.

Hastaneye kaldırılan yaralılardan Hasan Hüseyin Kaçmaz, yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün kurtarılamayarak hayatını kaybetti.       

                                   

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2021, 13:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Önceki dönem
Önceki dönem - 5 ay Önce

Yolu standart dışı aşırı eğimli yaptılar. Uçan arabalar için de beton bariyer yaptılar.

Önceki dönem belediyemizin 40 milyon liralık eseri. Betondan bariyer mi olur? Beton bariyer ölüm demektir. Bariyer çelikten olur.

İmam efendi değil necmettin erbakan efendi
İmam efendi değil necmettin erbakan efendi - 5 ay Önce

İmam efendi değil necmettin erbakan efendi.

Şanssızlık
Şanssızlık - 5 ay Önce

Depremin bu yönetim dönemine denk gelmesi elazığ için çok büyük şansızlık. Sorunları çözme yolları düzeltme çözüm üretme becerileri sıfır. Kanal boyu diye bir yol yapmışlar ful viraj dolu iki evi kamulaştırıp çök güzel bir şey oraya çıkarabilecekken yapmıyorlar. Yada becerileri bilgileri anca bu kadar. Çat diye biten devamı olmayan yollar yapmışlra güya yoldan hastaneyeler arası ulaşım kolaylaşacak yolların ucları birbirine kavuşmuyor bir kere. Kaza olan yerde de bir kaç arsanın yeri değiştirilip dik aşağı değilde yana doğru gidilip kavşak yapılması gerekirken mevcut yönetimin iş bilmezliği beceriksizliği sayesinde bu sene bu yolda yaklaşık 10 kişi öldü. Bu yol korona ile yarışıyor. Deprem olmuş fırsata çevirip iki üç yolu genişletemediler düzeltemediler en çok ta ona yanarım.

Mihenk
Mihenk - 5 ay Önce

O yolda 50 km sınırlaması ayrı komedi zaten hastaneye iniş rampasi ayrı bir komedi yani siz katarsanız yapın oralarda kazaya mani olamazssiniz o kadar parayı çarçur edin biz çevreyolu yaptık deyin milletin canına malına kastedin o yolu yapan tasarlayan planlayan kim varsa mutlaka yargılanması gerekir yazık günah

SIRADAKİ HABER

banner103