Kent Konseyi Bünyesinde “Çocuk Meclisi” Kurulacak

Elazığ Kent Konseyi Kasım Ayı yürütme kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Yürütülen çalışmaların paylaşıldığı toplantıda Kent Konseyi bünyesinde Çocuk Meclisi kurulacağı açıklandı.

Kent Konseyi Bünyesinde “Çocuk Meclisi” Kurulacak

Elazığ Kent Konseyi Kasım Ayı Yürütme Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda, Elazığ Kent Konseyi bünyesinde kurulacak olan Çocuk Meclisi çalışmaları konuşuldu.

Kent konseyi Başkanı Av. Rüstem Kadri Septioğlu Elazığ Kent Konseyi olarak yapılan ve bundan sonraki süreçte Elazığ’ın gelişimi ve tanıtımı noktasında yapılacak çalışmalara değindi.

SEPTİOĞLU: ÇOCUK MECLİSİNİ DE EKLEDİK

Başkan Septioğlu, “Meclisimize çocuk meclisini de ekledik. Çocuklarımızın kendilerini ifade edip problemleriyle ilgili kendi çözüm önerilerini alabilmek ve bu çalışmaları yaparken özellikle kendi bakış açılarından olaylarını değerlendirmeleri adına böyle bir çalışmaya girdik. Engelsiz danışma meclisi oluşturacağız. Engelsiz vatandaşlarımızın hayatlarındaki karşılaştıkları sorunları kendilerinin de içinde bulunduğu bir danışma meclisiyle sorunları tespit edip çözüm üretmek amacıyla kurulmuş olacak. İlçelerimizin problemlerini tespit etmek ve özellikle deprem, pandemi sonrası sorunlar için onlara yapılmış çözümleri yerine görmek adına çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109