Kılıçdaroğlu ve Erol, Elazığlı Şehit Annesini Aradı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Gürsel Erol, şehit annesini görüntülü arayarak Anneler Gününü kutladı. 

Kılıçdaroğlu ve Erol, Elazığlı Şehit Annesini Aradı

2012 yılında Mardin'in Nusaybin ilçesinde bölücü terör örgütünce yerleştirilen el yapımı patlayıcının imha edilmesi sırasında meydana gelen patlama sonucu Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Coşkun Göl, şehit düşmüştü.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Milletvekili Gürsel Erol, Elazığlı şehidin annesi Hüsna Göl’ü görüntülü arayarak hem Kadir Gecesi’ni hem de Anneler Günü’nü kutladı. 

Kılıçdaroğlu ve Erol’la görüşen şehit annesi Göl, düşünüp aradıkları için ikiliye teşekkür etti.        

                                  

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2021, 11:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Barzo
Barzo - 2 ay Önce

Andımızı kaldıranlar, miliyetçiliği ayaklar altına aldığını söyleyenler, Uygur Türkleri katledilirken Çine destek verenler, Haburda PKK lıları davul ile karşılayanlar, Salih Müslime Ankarada kırmızı halı serenler, Barzaniye her türlü desteği verenler kalkmış bunları söylüyor hadi ordan

hemşehri
hemşehri - 2 ay Önce

Elazığlılar neredesiniz? Gürseliniz yine çıktı. Terörün yanında olanlar terörden şehit olanın annesini arıyorlar. Bu ne yüzsüzlük.

turan
turan @hemşehri - 2 ay Önce

Hemşehri sonuçta insansın hiç utanmıyor musunuz ailenizin yüzüne nasıl bakıyorsunuz ? merakımdan soruyorum

bülent
bülent @hemşehri - 2 ay Önce

Elazığlılar burada seçtikleri ve gurur duydukları Gürsel Erolun arkasında.hadi canım hadi algı yapma burada..20 yıldır ülkede olanları bi siz görmediniz.görmediniz değil işinize gelmiyor.kuma gömmeye devam din kafayı

Z Kuşağı
Z Kuşağı @hemşehri - 2 ay Önce

Murat bey kime ne anlatıyorsunuz bunlar gerceklikten kopmus bunlar hayati a haber kafasında yaşıyorlar

Haha
Haha @hemşehri - 2 ay Önce

Her Gürsel Erol haberi olduğu zaman troller de piyasaya çıkıyor. :)))))) Komikler sizi. Türk Milleti bu algıları yemiyor artık. Teröre destek veriyorlarmış, hahahaha. Facebook'tan mı öğrendin bunları? Kaç para alıyorsunuz trollük için? Murat'ın söylediklerini "CEHAPE" yapmıştı zaten, çok haklısın.

Murat
Murat @hemşehri - 2 ay Önce

Hadsiz elinde milliyetçilik ölçer mi var.. din sizin tekelinizde sizden olmayan dinsiz, milliyetçilik sizin tekelinizde sizden olmayan vatan haini değilmi. VAllahi 40 yıllık ülkücüyüm bu seçim Gürsel beyedir oyum. Sizin gibi tiplerin yüzünden Gürsel Erol oy kazanmaya devam edecek.. bu millet aptal değil aponun kardeşinin mektubunu TRT de cehape okutmadı, Habur da teröristi cehape karşılamadı. Git ötede provakasyon yap.

Akıllandı insanlar
Akıllandı insanlar @hemşehri - 2 ay Önce

Eskiden di o günler hiç bir hizmet hiç bir icraat ortaya koymadan en ufak farklı bir ses çıkınca şehir, din , filistin konularını açıp insanları susturmak. Provakatörlüğünü az ötede yap. Gürsel erol elazığın en çalışkan vatandaşın derdi ile en dertlenen vekili . İnsanların boş laflara karmı tok artık

Elazığlı
Elazığlı - 2 ay Önce

Heşehrinin görüşlerine tamamen katılıyorum. hem pkknın yanındalar he de pkknın şehit ettiği şehidin annesini arıyorlar. Utanmazlar!

23
23 @Elazığlı - 2 ay Önce

Murat Bey ve Barzo adıyla yorum yapan beyefendinin görüşlerine katılmıyor musun yani? İki yüzlülük böyle bir şey işte. Yanlışa doğru, doğruya yanlış demek sizin standart özelliğiniz zaten. A Haber izlemeye devam edin. "Teröreee destek olilllllllllllerrrrrrrrrrrrrrrrrr" şeklinde ezberlemişsiniz. Ne yaparak destek oluyorlarmış? Baştan aşağı yalanlara teslim olmuşsunuz. Düşünme yetisinden, sorgulamadan ve muhakeme etmekten uzaksınız. Gördüklerinizi bile inkâr edenlersiniz.

Bay
Bay - 2 ay Önce

Bu chp kuzu postuna bürünmüş kurt misali pkk ile yatıp kalkıyor.gelip şehidimin cenazesinde timsah gözyaşı döküyor.bunların ortakları hdp ve pkk başka dostları yok.

komik
komik @Bay - 2 ay Önce

siz naasıl bir zihniyetsiniz birader? acıyorum size diyecemde acınacak halde dahi değilsiniz.bak diger arkadaslar gereken cevaplari vermiş size yok mu cevabınız onların söylediklerine karşı ha ? partizansınız partizan.


SIRADAKİ HABER

banner103