Kılıçdaroğlu’ndan Nazırlı İçin Başsağlığı Telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün hayatını kaybeden ilimiz kanaat önderlerinden Hafız Abdullah Nazırlı’nın oğlu Asım Nazırlı’yı arayarak, taziyelerini iletti.

Kılıçdaroğlu’ndan Nazırlı İçin Başsağlığı Telefonu

İlimizin kanaat önderlerinden Hafız Abdullah Nazırlı önceki gün tedavi gördüğü Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Cumartesi günü Merhum Nazırlı için İzzetpaşa Camisi’nde cenaze namazı kılınmış. Cenaze namazına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, il yöneticileri, bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katılmıştı.

Elazığ’ın büyük acı kaybı Hafız Abdullah Nazırlı’nın vefatının ardından sosyal medyadan da bir çok bürokrat, siyasetçi mesajlar yayınlamışlardı.

KILIÇDAROĞLU ASIM NAZIRLI’YA TAZİYELERİNİ İLETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da, Merhum Nazırlı’nın oğlu Asım Nazırlı’yı arayarak, taziyelerini iletti.

Telefon görüşmesinde Hafız Abdullah Nazırlı’nın, Türkiye’nin önemli bir değeri olduğunu ifade eden Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Merhum Nazırlı’ya Allah’tan rahmet kederli ailesine de başsağlığı dileklerini iletti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Biri
Biri - 3 hafta Önce

Yav bırak şu Tayyip babayı taklit etmeyi.

SIRADAKİ HABER

banner103