“Kimsesiz Çocuklara Işık Ol”

Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, 26 Şubat günü Belediye Kültür Merkezi’nde Kimsesiz Çocuklar için bir etkinlik düzenleyeceklerini duyurdu.

“Kimsesiz Çocuklara Işık Ol”

Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, 26 Şubat tarihinde “kimsesiz çocuklara ışık ol” projesiyle Belediye Kültür Merkezi’nde bir program düzenleyeceklerini söyledi.

“KİMSESİZ ÇOCUKLARA IŞIK OLMAK”

Kuaförler Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu,“26 Şubat Salı günü Belediye Kültür Merkezi’nde kimsesiz çocuklar için bir program düzenledik. Allah nasip ederse de Salı günü de saat 13.00 ile 19.00 arası oradaki gayemiz, “kimsesiz çocuklara ışık olmak, kimsesiz çocuklara el uzatmak” ve ben buradan tüm Elazığ halkını ve özellikle çok kıymetli meslektaşlarımı davet ediyorum. Oradaki içtenlik ne olacak? Oradaki programı özellikle anlatmak isterim; bizim Elazığ’da kurmuş olduğumuz 25’e yakın erkek ve bayan kuaför kardeşlerimiz ablalarımız onlarla birlikte kimsesiz çocuklar için bir program hazırladık” ifadelerini kullandı.

“DOĞUDA İLK OLARAK BİZİM İLİMİZ DE GERÇEKLEŞECEK”

Nizamettin Türkoğlu, “Tabi o da biraz sürpriz olsun gelip izlesinler ki zevki olsun. Ve il dışından çok kıymetli meslektaşlarımız katılacak. Onlarla birlikte Özlem Umar diye hanım efendi bir ablamız var oda kendisi hem Ankara hem İstanbul da güzellik salonu var. Gerçi işin ilk mimarı o bundan daha önce Ankara’da böyle bir program olmuştu. Ben oraya katılmıştım. Bu Doğu’da ilk olarak bizim ilimiz de gerçekleşecek ve buradan Sayın Valime, Sayın Belediye Başkanıma vermiş oldukları desteklerden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bütün halkımız davetlidir” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7