Kırşehir Belediyespor Teknik Heyeti: Elazığ’da Çok İyi Ağırlandık

Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Bulut ile, hem Elazığspor’da hem de Kırşehirspor’da futbol oynamış olan Sebahattin Çakılcıoğlu maç sonu yaptıkları değerlendirmede, dostluğun kazandığını belirtirlerken, Elazığspor ve Kırşehirspor’un iki dost kulüp olduklarını ifade ettiler.

Kırşehir Belediyespor Teknik Heyeti: Elazığ’da Çok İyi Ağırlandık

Tetiş Yapı Elazığspor’u deplasmanda 5-3 mağlup eden Kırşehir Belediyespor kulübü, Elazığ’dan galibiyetle dönmenin sevinci yerine, gördükleri misafirperverlikten övgüyle bahsettiler.

BULUT: KANAL FIRAT’A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Kulüp Başkanı İşadamı Mustafa Bulut, ““Biz de Elazığlı bütün taraftarlarımıza, sayın valimize, belediye başkanımıza, Elazığspor kulüp başkanımıza teşekkür ediyorum. İki dost takım bugün karşılaştı. Güze bir maç oldu. Kanal Fırat’a çok teşekkür ediyoruz. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Sağ olun, var olun. İki takıma da başarılar diliyoruz” dedi.

ÇAKILCIOĞLU: CENTİNMENLİK İÇERİSİNDE OYNANA BİR MAÇ OLDU

Yine hem Elazığspor’da hem de Kırşehirspor’da geçmişte profesyonel olarak futbol oynayan Sebahattin Çakılcıoğlu, “Hak eden kazandı. Ha Kırşehir ha Elazığspor. İki dost kulüp. Herhangi bir tatsızlık olmuyor. Centinmenlik içerisinde oynana bir maç oldu. Benim için zor bir maçtı. Çünkü doğum yerim Elazığ, Kırşehir’de ekmeğini de yemişim, Elazığspor’da da oynamışız. Yapacak bir şey yok. Kim iyi olursa o kazansın” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan
Kenan - 8 ay Önce

En iyisi liglerden çekilip Elazığ ismine yakışmayan böyle kendi sahasında utanmadan açık farklarla yenilgiye son vermeli artık milleti kahretmekte vazgeçilmeli...

SIRADAKİ HABER

banner103