“Kız kardeşim” projesinde öykünüzü yazmaya hazır mısınız?

ETSO İl Kadın Girişimciler tarafından yürütülen, “Kız Kardeşim Hibe Programı” 2020 yılında 7 başvuru alarak, bölgede ilk sırada yer aldı. 2021 yılında da devam edecek projede yeni öyküler bekleniyor.

“Kız kardeşim” projesinde öykünüzü yazmaya hazır mısınız?

2019 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği ve Coca-Cola Türkiye ortaklığında hazırladığı “Kız Kardeşim Hibe Programı” 2021 yılında da devam edecek.

Elazığ’da da İl Kadın Girişimciler Kurulu tarafından yürütülen projeye 2020 yılında yapılan 7 başvuru, Elazığ’ı bölgede ilk sıraya taşıdı..

Yapılan yedi başvuru arasında yapılan değerlendirmede ise bir proje ödüle layık görülerek, proje sahibine 25 bin lira kazandırdı.

2021 yılında da devam edecek projede Elazığ’dan yeni başarı öyküleri çıkması hedefleniyor.

Projeye adaylar, “Kizkardeşim.net web sitesi üzerinden online eğitimleri tamamlayan yeme & içme sektöründeki girişimci kadınlar web sitesinden aldıkları sertifika ile birlikte online olarak başvuru yapabilecekler..

“www.kizkardesim.net” üzerinden eğitimlerini tamamlayan işletme sahibi kadınlar online olarak başvurularını gerçekleştirdikten sonra teknik elemeden geçecekler.

İl bazlı en yüksek puanı alan katılımcılar, Online’da gerçekleştirilecek Hibe Programı Kampı’na davet edilecek ve 2 gün sürecek olan kampta kadınlara hızlandırıcı eğitimler verilecek.

Final jüri değerlendirmesinde, hibe alma kriterlerine göre en yüksek puanı alan 30 kadın, iş geliştirme hibesi almaya hak kazanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109