banner83

Koalas Mobil Uygulamasından Takdir Toplayan Proje

Elazığlı iki genç girişimci tarafından geliştirilen Koalas isimli mobil uygulama sosyal sorumluluk projelerine imza atmaya devam ediyor. Koalas uygulaması üzerinden; 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında, Boğaziçi Üniversitesi Lösev Fayda Topluluğu hesabından satılan ürünlerin tüm geliri Lösev’e bağışlanacak.

Koalas Mobil Uygulamasından Takdir Toplayan Proje

Elazığlı iki genç girişimci Çağrı Aydoğdu ve Ahmet Akbıyık tarafından önemli bir başarıya imza atılarak hazırlanan “Koalas” isimli mobil uygulama takdir toplamaya devam ediyor.

Grafik tasarımcıları ve kendi kıyafetini özelleştirip ürettirmek isteyen kullanıcıları bir araya getiren mobil uygulama “Koalas” sosyal sorumluluk projelerine de imza atıyor.

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında, Boğaziçi Üniversitesi Lösev Fayda Topluluğu hesabından satılan ürünlerin tüm geliri Lösev’e bağışlanacak.

HEDEF SATIŞ SAYISININ ÜÇTE BİRİNE ULAŞILDI

Boğaziçi Üniversitesi Lösev Fayda Topluluğu, Koalas uygulamasında hesap oluşturup tasarımlar yayınladı. Yaklaşık 5 aylık bir süreçte planlanıp ve yönetilen bu organizasyonda gönüllü tasarımcılarla anlaşıldı. İlk günden, hedef satış sayısının üçte birine ulaşıldı.

Kullanıcılar; bez çanta ve farklı modellerde tişörtler satın alarak Lösev’e maddi yardımda bulundu.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7