Kongrenin Ardından Yümlü Açıklamada Bulundu

Elazığspor Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü, kongrenin ardından değerlendirmelerde bulundu. Yümlü, transfer çalışmalarına bir an önce başlayıp hızlı bir şekilde yürüteceklerini söyledi.

Kongrenin Ardından Yümlü Açıklamada Bulundu

Kongrenin ardından mikrofonlarımıza değerlendirmelerde bulunan Elazığspor Kulüp Başkanı Hacı Murat Yümlü, Teknik Direktör Orhan Kaynak için Salı günü imza töreni düzenleyeceklerini aktarırken, transfer çalışmalarının ise hızlı bir şekilde yürütüleceğini söyledi.

“MÜHİM OLAN TAKIM YAPMAK DEĞİL”

Yümlü, “İşimiz kolay olmayacak. Geçen hafta olmuş olsaydı biraz daha resmiyet kazanmış olacaktı. Bir on gün kaybımız oldu. Çünkü resmi başkan olmadığımız için görüşmüş olduğumuz futbolcularla samimi bir şekilde imza attıramamıştık. Ama ilk işimiz Pazartesi’den sonra inşallah bu görüşümüz insanlarla Elazığ Kamuoyuna birer birer inşallah takımımıza ruhuna, kişiliğine uymuş futbolcularla görüşmelerimiz devam etti. Bu devam etme süreciyle de ilgili İstanbul’da, yarın akşam İstanbul’a geçeceğim. Pazartesi Salı’dan sonra sizi basın huzurunda kamuoyumuzu aydınlatmak adına transferlerimizi tek tek sizlerle paylaşacağız. Yani mühim olan takım yapmak değil” ifadelerini kullandı.

“ELAZIĞSPOR’U GÜZEL BİR TAKIM YAPACAĞIZ”

Hacı Murat Yümlü, “Ben, gerçekten kimse merak etmesin, Elazığspor’u gerçekten güzel bir takım yapacağız. Benim sıkıntım, benim yalnızlığım. Yarın takımı yaparım, hazırlarım, kampa götürürüm yarın dediğimiz takta dediğimiz, her zaman diyorum ya takta, takta, takta. Takta da bizi yalnız bırakırlarsa bu sene Elazığspor’un bu takta da sıkıntı yaşamaması için ben siyasilerime yine buradan söylüyorum, iş adamlarımıza buradan sesleniyorum Allah için Elazığspor’u bu sene bu takta illetinden kurtaralım. Diğer borçlarında el birliği ile yapacağımız geceler, iş adamlarımıza gideceğimiz ziyaretlerimizden Elazığspor’un borcunu bu sene yüzde 50, yüzde 55 biz küçültmeyi düşünüyoruz. İşimiz kolay değil, zor şartlarda geldik. Elazığ kamuoyu da biliyor. Ben bol keseden atan bir insan değilim. Yapacağımın teminatını verdim. Yapacağımın teminatını verdiğim her sözün arkasındayım. Sizin de huzurunuzda kamuoyu da böyle biliyor. Ne söz vermişsem o sözün arkasında duracağım. İmza töreni Orhan Hocamla büyük ihtimalle Salı günü burada imza töreni yapacağız. Anlaşmış olduğumuz futbolcular var onları çağıracağız. Büyük ihtimalle onlara da burada bir imza töreni yapacağız. Ondan sonraki süreçte yavaş yavaş transferlerimizi size tanıtacağız” şeklinde konuştu.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7