Korona Virüsü Kapan Arkadaşlarına Destek Oldular

Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görev yapan Netice Canpolat covid 19 virüsünü kaptı. Evde tedavisi devam eden Canpolat için arkadaşları, evinin önüne toplanıp, şarkılar söyleyip, arkadaşları Canpolat’a destek oldular.

Korona Virüsü Kapan Arkadaşlarına Destek Oldular

Arkadaşları için çalıp söylediler.

Oda kendisine destek olmak için gelen arkadaşlarını evinin balkonundan selamladı.

Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak çalışan evli iki çocuk annesi Netice Canpolat, Kas ve kemik ağrıları, vücutta kırgınlık, boğaz ağrısı şikayetleri baş gösterince, pandemi polikliniğine başvurdu.

Pandemi Polikliniğinde tomografisi çekilen ve sürüntü testi yapılan Canpolat’ın test sonucu pozitif çıktı.

Virüsü hastanede görevi başında kapan ve aynı zamanda da kronik astım hastası olan Netice Canpolat’ın tedavisi bir haftadır evde devam ediyor.

Canpolat’ın mesai arkadaşları, ailesi, yakın çevresi, kızının müzisyen arkadaşları korona virüs tedbirlerine uyarak, Sağlık görevlisi arkadaşlarının evinin önünde bir araya geldi.

İki çocuk annesi Canpolat’a moral vermek isteyen arkadaşları, şarkılar söylediler…

Canpolat, evinin balkonundan arkadaşlarına seslendi.

VİDEO

YORUM EKLE
YORUMLAR
Meltem Canpolat
Meltem Canpolat - 2 ay Önce

Elazığ 23 annemi bu kadar yakından takip ettiğinize göre, benimde kızı olduğumu biliyorsunuzdur. Annemin kronik rahatsızlığı bulunmasına rağmen aylardır hastane için çalışıp emek veriyor. Bunu hastanede kime sorsanız söyler. Ve siz keşke biraz yürekli olsaydınız da, isminizi saklamasaydınız :) Kendisi astım hastası ve nefes konusunda sıkıntılar yaşadığı için maskeyle de rahat nefes alamadığı için arada maskesiz görmüş olabilirsiniz. Hastalanınca şov yapmak demişsiniz, sizin gibi art niyetli insanlar bunu şov olarak görür. Bilirsiniz ki bu hastalıkta en önemli şey moraldir. Ben de anneme biraz olsun moral vermek için böyle bir sürpriz hazırladım. İyi niyetli insanlar buna “mini moral konseri” demeyi tercih ediyor :) Siz başka bir şey demişsiniz, olsun :) Size Allah’tan vicdan ve merhamet diliyorum. Umarım aynı duruma siz de düşmezsiniz :)

Elazığ 23
Elazığ 23 - 2 ay Önce

Virüsü hastaneden kaptığını nerden biliyorsunuz? Kendisi virüsü ciddiye almayan ve maskesiz mesafesiz akraba, dost ahbap dolaşıp fotoğraflar paylaşan biri.Hastalanınca da şov yapmak ne güzel. İnşAllah bundan ders çıkarır Allah hayırlı şifalar versin.

Netice Canpolat yalnız değildir.
Netice Canpolat yalnız değildir. @Elazığ 23 - 1 ay Önce

Sayın Netice Canpolat Hastanemizde sağlık bakım hizmetleri müdürü olarak görev yapmaktadır. Gerek Deprem gerek pandemi döneminden beridir hastaneden ayrılmamıştır covid 19 olmasının sebebi de kronik rahatsızlıkları ve bağışıklığının zayıf olmasıdır bu kadar saygısız Bir yorumu hakkettiğini düşünmüyorum. Her kimsen anlaşılan çekememezlik var işin içinde biraz babayiğitsen açık isimle yazsaydın ya.

Dilek
Dilek @Elazığ 23 - 2 ay Önce

Rabbim kendisine hayirli sifa versin sizede diyecek bisey bulamadim bu durumda nasil olurda boyle sov yapilabilecegini dusundunuz cokta sorgulamamak lazim Kisi kendinden bilir işi sozu merhametsizliginizin ozu aslinda.

Elazığ şehir hastanesi
Elazığ şehir hastanesi @Elazığ 23 - 2 ay Önce

Yazık Netice Canpolat hasta yatağında ile işinden uzaklasamadi ve her sorumuza cevap verdi.Depremden beri büyük mucadelesi takdir edilmeyecek gibi değil.ben şahidim ilk hemşiresi covid olunca günlerce ağladı lütfen kimse covid olmasın .diye dualar etti.hep kendini ve başkalarını korudu.muhakkakki bu yorumu yazanın menfaatine dokunmuştur.Lutfen vicdanlı olmaya davet ediyorum sizi

Bir dost
Bir dost @Elazığ 23 - 2 ay Önce

Elazığ 23 ; Netice hanımın virüsü nerden kaptığını bilmem ama bence sen hasetci dedikoducu ve arkadan iş çeviren birine benziyorsun.Yoksa böyle bir zamanda düşman bile güzel temenniden başka bisey söylemez.

Sinem
Sinem @Elazığ 23 - 2 ay Önce

İnsanın bu kadar seveni olunca ister istemez çekemeyeni de olacaktır uzaktan uzaktan izleyip kudurmaya devam

Gereksiz yorumcu ya cvp veren gundi
Gereksiz yorumcu ya cvp veren gundi - 2 ay Önce

Elazığ 23 sen heralde virüsün tam olarak nereden kaptığını okadar net kesin ve diğer dünya da Allah a hesap verecek kadar iyi biliyorsun ki kendineden emin ve insanları zan altında bırakabiliyorsun. Allah ona şifa sana da yüreğine merhamet vicdan iyilik versiN inşAllah ( gerçi zor senin gibi kötü niyetlilere ama ;) Senin gibileride düzeltmek adına dua etmek lazım )

Berrin
Berrin - 2 ay Önce

Sağlık çalışanları büyük özveri ile çalışıyoruz lütfen yorum yaparken biraz vicdanlı davranın. Rabbim herkese şifa versin

Elazığ 23
Elazığ 23 - 2 ay Önce

Ne kadar kolay yorum yapmak dışardan o ön yargılı cümlelerinizi söylemeden önce bizlerden yani netice hanımın çalışanları olanlardan sorsaydınız bizleri ailemize bulaştırmayalım diye yurtlara yerleştirildiklerin de gece gündüz demeden yurda gelip hepimizi oda oda soran kahvaltımız dan sıcak suyumuza kadar ayarlayan o cümleleri vicdansızca söylediğiniz netice hanım yaptı sizler keşke evinizde klavyeden yorum yapacağınıza gelip bi sorun çalışanları ne kadar memnun o kadın gezerken her şeyi göze alarak gezdi hastanede sizlerin sağlığını düşünerek gezdi o da bilirdi rapor alıp evinde oturmayı biz bütün sağlık çalışanları dua ediyoruz netice hanıma. Sizin gibi insanların düşünceleri ne o kadar duaya etki eder ya da bizim sevgimizi ve nimetimizi etkiler biz onu çok seviyoruz

Fırat Üniversitesi netice hanım hayranları
Fırat Üniversitesi netice hanım hayranları - 2 ay Önce

Netice hanım ı şu pandemi döneminde tanıdık. Bizi hiç tanımama sına ragmen bu zorlu süreçte bizim hep yanımızda olup en zor zamanlarımızda yanımızda oldu. Sorunlarımızı çözdü. Ona çok çok teşekkür ederiz.Ne yazık ki virüs e yakalanmış Rabbim de onun İmdadına yetişsin inşAllah tez zamanda sağlığına kavuştursun. Çok çok geçmiş olsun

weryuepqifqp
weryuepqifqp - 2 ay Önce

Başkalarına laf söyleyip, eleştireceğinize kendinize bakmanız daha doğru olur, ayrıca maskesiz mesafesiz diyorsunuz kendinizi hiç görüyor musunuz? Netice Canpolatın ne kadar tedbir aldığını yakınları olarak biz biliyoruz. Şu hastalığa bile şov diyebiliyorsunuz gerçekten çok acınası bi durum umarım bu dedikleriniz de pişman olursunuz gerçi bunları söyleyen bi insan ne kadar pişman olabilir orası muamma

Elaziz gundem
Elaziz gundem - 2 ay Önce

Nehtice Canpolat buya Elazigin ablasi anasi herkesde koşan kimseyi yormayan Rabbim onunla beraber olsun.Guzel insan tez zamanda iyles lutfennn


SIRADAKİ HABER

banner7