KOSGEB “Acil Destek Kredisi” Süresi 30 Ekime Uzatıldı

24 Ocak’ta meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremin ardından kosgeb başkanlığı tarafından Elazığ ve Malatya illerinde uygulanmaya başlayan ve 30 haziran 2020 tarihi itibarı ile sona erecek olan  “Acil Destek Kredi Faiz Destek Programı” süresi Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının yoğun girişim ve talebi üzerine 30 ekime kadar uzatıldı.

KOSGEB “Acil Destek Kredisi” Süresi 30 Ekime Uzatıldı

30 Haziran tarihinde sona erecek olan KOSGEB Acil Destek Kredisi” Elazığ TSO’nun girişimleri ile 30 Ekim 2020 tarihine kadar uzatıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan ETSO Başkanı Asilhan Arslan, İlimizde yaşanan deprem felaketinin ardından iş dünyasının bu zorlu süreçte finansmana ulaşması ve ticari faaliyetini sürdürmesi için Oda olarak yoğun gayret gösterildiğini belirtti.

ARSLAN: FİRMALARIMIZIN YOĞUN TALEBİ ÜZERİNE SÜRE UZATIMI SAĞLANMIŞTIR

 “İş dünyamızın başta vergiler olmak üzere finansmana erişimi ve ucuz maliyetli kredilerden istifade etmesi için ilgili bakanlıklarla yoğun temaslarımız ve girişimlerimiz oldu. Bu süreçte KOSGEB Başkanlığımızın Elazığ ve Malatya illerinde uygulamaya koyduğu ‘Acil Destek Kredi Faiz Destek Programı’na ilimiz iş dünyasının yoğun ilgili oldu. Başvuruların alınmasından onay sürecine kadar yoğun bir destek verdiğimiz bu programın 30 Haziran tarihinde bitecek olması bazı mağduriyetleri de beraberinde getireceğini gördük. Çünkü Odamıza halen çok yoğun bir şekilde talep ve başvurular söz konusu. İş dünyamızın yoğun ilgisini gören bu desteğin süresinin uzatılması için KOSGEB Başkanımız Prof.Dr. Sayın CevhairUzkurt bugün itibarı ile bu talebimizi karşılamış olup, Elazığ ve Malatya KOSGEB Müdürlüklerimize sürenin 30 Eylül 2020 olduğunu belirten resmi yazısını ulaştırmıştır. Kendilerine iş dünyamız adına teşekkürlerimi sunuyorum. KOSGEB Acil Destek Paketinden istifade edemeyen üyelerimiz ve iş dünyamızın da bu tarihe kadar zamanı olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum” dedi.

banner97
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mark Anderson
Mark Anderson - 5 ay Önce

Merhaba
Krediye mi ihtiyacınız var? Belgelendirilmiş krediyi veren şirket tarafından temel ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmek amacıyla akredite olduk. % 3 faiz oranı ile 50.000.000,00 TL maksimum kredi limitine en az 5.000,00 TL kredi sunuyoruz. Eğer ilgileniyorsanız, e-posta yoluyla bize ulaşın: [email protected]


içtenlikle

pluto trust corporation
pluto trust corporation - 4 ay Önce

İyi günler ! kredi talep eden tüm değerli müşterilerimize hızlı bir bildirimde bulunmaktayız, şu anda uygun bir kredi faiz oranına sahip bir kredi planındayız.
İletişim:

[email protected]

acil kredi
acil kredi - 1 ay Önce

% 3 kredi sunuyoruz, hemen iletişime geçin. [email protected], whatsapp +917338386140

acil kredi
acil kredi - 1 ay Önce

% 3 kredi sunuyoruz, hemen iletişime geçin. [email protected], whatsapp +917338386140

acil kredi
acil kredi - 1 ay Önce

% 3 kredi sunuyoruz, hemen iletişime geçin. [email protected], whatsapp +917338386140

SIRADAKİ HABER

banner7