Kürüm: 2023 Hedefleri İçin En Büyük Umudumuz, Gençlerimizdir

AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kürüm: 2023 Hedefleri İçin En Büyük Umudumuz, Gençlerimizdir

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm bir mesaj yayımladı.

KÜRÜM: ÜLKEMİZİN BAŞARIYA ULAŞMASINDA EN BÜYÜK ETKEN OLACAKTIR

İl Gençlik Kolları Başkanı Kürüm mesajında, “19 Mayıs, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkarak Kurtuluş Savaşı'nın ilk adımını attığı müstesna bir tarihtir. Milli mücadeledeki inanç, birlik ve beraberliğin her zaman örnek alınarak, aynı kararlılıkla sürdürülmesi ülkemizin başarıya ulaşmasında en büyük etken olacaktır. 2023 hedefleri için en büyük umudumuz, gençlerimizdir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, içinde taşıdıkları sevgi ve heyecanla ülkemizi gelecek hedeflerine ulaştıracak ferasete sahiptir. Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını rahmet, şükran ve minnetle anıyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103