Kutlu Doğum Haftası

Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Elazığ müftülüğü tarafından Hz.Muhammed ve Güven Toplumu adlı konferans verildi Konferansa Konuşmacı olarak Prof.Dr. Fikret Karaman katıldı.

Kutlu Doğum Haftası

Peygamber efendimizin dünyaya teşriflerinin yıl dönümü nedeniyle,Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından her yıl bir tema oluşturulan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri devam ediyor.

Diyanet işleri Başkanlığı’nın bu yıl Hz. Muhammed ve Güven Toplumu temasının işlendiği hafta nedeniyle,Elazığ müftülüğü tarafından konferans düzenlendi.

Prof.Dr. Fikret Karaman’ın konuşmacı olarak katıldığı Hz. Muhammed ve Güven Toplumu adlı konferans Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

 Elazığ Müftüsü Yusuf Sarıkaya,Diyanet İşleri Başkanlığı’nın hayata geçirdiği en önemli projelerden birinin kutlu doğum haftası olduğunu belirtti.

Hz.peygamberin hayatının ve insanlara getirdiği ilahi mesajın hala canlı olduğunu belirten Prof.Dr. Fikret Karaman,Hz. Muhammed ve güven toplumu konusunda katılımcılara bilgi verdi.

Konferans sonunda,Prof.Dr. Fikret Karaman’a İl Müfüsü Yusuf Sarıkaya tarafından ay yıldızında kelimei tevhid yazan türk bayrağı verildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103