KYK'dan Bir İlk Daha

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta coşkulu bir şekilde kutlanırken, Elazığ Ömer Bilginoğlu Yurt Müdürlüğüne bağlı öğrenciler de en anlamlı organizasyonlardan birine imza attılar.

KYK'dan Bir İlk Daha

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta coşkulu bir şekilde kutlanırken, Elazığ Ömer Bilginoğlu Yurt Müdürlüğüne bağlı öğrenciler de en anlamlı organizasyonlardan birine imza attılar.

Kredi Yurtlar Kurumu Öğrencisi, maddi durumu iyi olmayan ve farklı yaş gruplarında yer alan 23 çocukla eğlenceli dakikalar yaşadılar. Elazığ Belediyesi tarafından tahsis edilen bir otobüsle tüm çocuklar aileleriyle birlikte evlerinden alınırken, üniversite öğrencileri Akgün Alışveriş Merkezinde bulunan çocuk oyun alanında miniklerle keyifli anlara birlikte ortak oldular.

Ömer Bilginoğlu Yurt Müdürlüğü çalışanları ve KYK İl Müdürü Süphi Döner'inde katılım gösterdiği organizasyon da ayrıca tüm çocuklara Batı Kitap Kırtasiye ve Kültür evi tarafından çeşitli hediyeler de dağıtıldı.

Konuyla ilgili bir değerlendirme de bulunan ve 23 Nisan da gerçekleştirilen bu anlamlı programdan dolayı Ömer Bilginoğlu Yurt Müdürlüğü yetkililerini ve öğrencilerini tebrik eden KYK İl Müdürü Süphi Döner, çocuklara sevginin ve merhametin dinimizin de gereklerinden olduğunu vurgulayarak, şöyle konuştu:

" Yurt idaremiz bu programı aslında 23 şehit çocuğumuz için planlamışlardı. Ancak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızın İstanbul da gerçekleştireceği bir başka programla bu organizasyon aynı günlere denk gelince, arkadaşlarımızda maddi durumu iyi olmayan 23 çocuğumuzu 23 KYK'lı gencimizle buluşturdular.

Bu vesileyle programın gerçekleşmesine destek olan kurumlara ve hayırseverlerimize de teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Onların ve KYK'lı gençlerimizin sayesinde çocuklarımız kendi bayramlarını bir nebze de olsa daha anlamlı yaşama imkanı buldular" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2017, 15:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice Atagul
Hatice Atagul - 3 yıl Önce

Benim adım Bayan Hatice Atagül. Ankara'da yaşıyorum ve bugün çok mutlu bir kadınımdır? Hayatımı ve ailemi değiştirebilecek olan herhangi bir Kredi veren kuruluşun kredi talep eden herkese danışacağını söyledim. Bana ve aileme mutluluk verdiklerine göre, 250,000.00 TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı 3 çocuğa sahip bir dul olarak hayatımı başlatmak için bu dürüst ve ALLAH'tan korkan kredi borç verme şirketinden çevrimiçi olarak 250.000 TL Türk Lirası borç ile yardım ettim, onlar gerçekten İnsanlardan korkan İnananlar, Saygın bir kredi şirketidir.

Geçen hafta onlardan borcumu ödediğim için çok mutluyum. Krediye ihtiyacınız varsa ve krediyi% 100 geri ödemekten mutlaka lütfen onlarla iletişime geçin ve lütfen Bayan Hatice Atagül'nun sizi onlara yönlendirdiğini söyleyin.

Whatsapp: +15184181390
E-posta yoluyla iletişim kurun: [email protected]

SIRADAKİ HABER

banner103