Limit Yayınları Öğrencilerin Eğitimlerine Destek Oluyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında eğitim ve öğretime ara verilince Kanal Fırat Televizyonu ve Limit Yayınları işbirliğiyle hazırlanan uzaktan eğitim programı öğrencilerle buluşuyor. Uzaktan eğitim programlarını Kanal Fırat Televizyonu’ndan takip eden öğrenciler, eğitimlerden oldukça memnun olduklarını ifade ediyorlar.

Limit Yayınları Öğrencilerin Eğitimlerine Destek Oluyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında eğitim ve öğretime okullarda ara verilmişti.

Kanal Fırat Televizyonu ve Limit Yayınları da harekete geçerek bu süreçte öğrencilerin eğitimlerinde kesinti olmaması için uzaktan eğitim programı başlattı.

 

KANAL FIRAT EKRANLARINDA DERSLER AYRINTILARIYLA ANLATILIYOR

Kesintiye uğrayan eğitim sürecine takviye olabilmek için öğrencilere Kanal Fırat ekranlarında dersler ayrıntılarıyla anlatılıyor.

 

8. SINIFLAR VE 12. SINIFLAR İÇİN ÖZEL EĞİTİM

Limit Yayınları koronavirüs tedbirleri kapsamında okullarda verilen arada sınava hazırlanan öğrencilerin akademik olarak geri kalmamaları için hafta içi her gün 8. Sınıflar için saat 10.00 ile 11.00 arasında 12. Sınıflar için ise 11.00 ile 12.00 arasında “Limit Seninle” uzaktan eğitim programıyla öğrencilerle buluşuyor.

ÖĞRENCİLER İLGİYLE TAKİP EDİYOR

Öğrenciler de Limit Yayınları tarafından hazırlanan dersleri Kanal Fırat ekranlarından ilgiyle takip ederek uzaktan eğitim programı için teşekkür ediyor.

VİDEO

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7