Malatya Valiliği Önce Paylaştı Sonra Kaldırdı

Malatya Valisi Aydın Baruş’un kanyon açıklamasıyla başlayan Elazığ ile Malatya arasındaki tartışmada yeni bir gelişme yaşandı. Konuyla ilgili Malatya Valiliği’nin resmi Twitter hesabından Salı günü yapılan kanyon paylaşımı Çarşamba günü gece saatlerinde kaldırıldı. İşte önce paylaşılan ardından kaldırılan o paylaşım.

Malatya Valiliği Önce Paylaştı Sonra Kaldırdı

Malatya Valisi Aydın Baruş’ın Elazığ sınırları içerisinde yer alan Karaleylek ve Saklı Kapı Kanyonlarını gezerek “İnşallah Fırat Kalkınma Ajansı ve Malatya Valiliği olarak bazı çalışmalarımız olacak” açıklamasıyla başlayan kanyon tartışması devam ediyor.

Elazığlı vatandaşlar Vali Baruş’un açıklamalarına tepki gösterirken Kanyonların Elazığ sınırları içerisinde olduğunu hatırlatıyorlar.

VALİLİK HESABINDAN KANYON PAYLAŞIMI KALDIRILDI

Öte yandan tartışmada yeni bir gelişme yaşandı. Malatya Valiliği’nin resmi Twitter hesabından Salı günü kanyonlarla ilgili iki paylaşım yapılmıştı. Vali Baruş’un kanyonlarla ilgili açıklamasının olduğu Anadolu Ajansı’nın iki haberinin paylaşıldığı Twitter’da paylaşımlar Çarşamba günü gece 23.15’den sonra kaldırıldı.

Salı günü yapılan paylaşım Çarşamba günü 23.08’e kadar duruyordu. Ancak Elazığ kamuoyunun yaşanan sürece büyük tepki göstermesi nedeniyle paylaşım Çarşamba günü saat 23.15 sıralarında valiliğin resmi hesabından kaldırıldı.

  

KALDIRILAN PAYLAŞIMDA NE VARDI?

Malatya Valiliği’nin resmi Twitter hesabından kaldırılan paylaşımda; Malatya Valisi Aydın Baruş’un kanyonları tekneyle gezme görüntüsü ve Vali Baruş’un açıklamaları yer alıyordu. Vali Baruş’un o açıklamaları Elazığ’daki tepkiler üzerine kaldırılmış oldu.

İŞTE KALDIRILAN O PAYLAŞIM

VİDEO

PAYLAŞIM KALDIRILMADAN ÖNCE

PAYLAŞIM KALDIRILDIKTAN SONRA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Editörün dikkatine
Editörün dikkatine - 11 ay Önce

Siz nasıl bir haber sitesisiniz. Bu seviyesiz terbiyesiz yorumu nasıl yayınlıyorsunuz yazıklar olsun işte kaliteniz.. Neden MALATYANIN her alana çok gerisinde kaldığınız burdan belli oluyor. Bu kafayla bu seviyeyle hiç birzaman MALATYA yı hiçbir alanda geçemezsiniz.

Gakgoş
Gakgoş @Editörün dikkatine - 11 ay Önce

Özal zamanına kadar köyümüzdünüz kalkmış bizi geçemezsiniz diyorsun. Malatyanda bi bok yok Türkiye sizi kofik olarak sırf tanımasın diye Baskil kayısılarını verdik kayısı kent olarak ta tanının diye. Sizin geçilecek neyiniz var ki? Bürokrasi olarak iyi durumdasınız hepsi bu. Papaz hergün pilav yemez! Yarın öbürgün biz tekrar güçlü konuma geçeriz.

Kral  w3
Kral w3 @Editörün dikkatine - 11 ay Önce

Keslan editir Malatyayida kürtleride sikem ssni piç malatyanin amkoyam

Hasan
Hasan - 11 ay Önce

Bu küfürlü yorumu yapanın heralde namusu yok

Kral  23
Kral 23 - 11 ay Önce

Ananı sikem Mlatya kofik malatya avradıni sikem malatya geçmisini sikem malatya tarhini sikem malatya orospo malatya devlete sırtını dayadın yoksa bir bok olmaz malatyadan

Hasan
Hasan @Kral 23 - 11 ay Önce

Bu küfürlü yorumu yapanın heralde namusu yok

Serra
Serra - 11 ay Önce

Kral 23 gercekten bos beles sin kim kuyruğuna bastı kudurdun boyle hirliyon

Serra
Serra - 11 ay Önce

Sadece namusu degil beyni de yok bunlarin hepsi ayni düşünmeden konusanlar bosbelesler

SIRADAKİ HABER

banner7