Meclis Olağanüstü Toplanacak

Elazığ İl Genel Meclisi 18 Ekim Cuma günü Barış Pınarı Harekatını desteklenmesi konusunu görüşmek üzere olağanüstü toplanacak.

Meclis Olağanüstü Toplanacak

Elazığ İl Genel Meclisi 18.10.2019 tarihinde olağanüstü toplanacak.

Elazığ İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, Barış Pınarı Harekatını desteklemelerini görüşülmesi konusunda Elazığ İl Genel Meclisi’nin olağanüstü toplantı yapacağını açıkladı.

ELAZIĞ İL GENEL MECLİSİ OLARAK DESTEKLENMESİ KONUSU GÖRÜŞÜLECEK”

İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet, “Bölgemizin istikrar, barış ve refahına karşı en büyük tehdit olan DEAŞ=PKK=PYD=YPG terör örgütlerinin yıkıcı faaliyetlerini sonlandırmak yurtlarını zulüm, sürgün, baskı ve katliamla yitirmiş yüzbinlerce Suriyelinin vatandalınar dönüşlerini sağlamak için düzenlenen Barış Pınarı Operasyonu’nun Elazığ İl Genel Meclisi olarak desteklenmesi konusunun görüşülmesi” açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 17:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Fırat
Fırat - 3 yıl Önce

Her boyayı boyadınız kaldı fıstığı yeşil, Allah ordumuza zeval vermesin onlar üzerine düşen görevi ziyadesiyle yapıyor zaten. Sizin olağanüstü toplanıp da böylesi bir kararı almanız neyi ifade edecek Şerbet reklamından başka. Kendi öz işinizi layıkıyla yapın ve gölge etmeyin başka ihsan istemez. Herkes bu vatan için canını her an için vermeye hazır.

Mert can polat
Mert can polat - 3 yıl Önce

Elazığın köy ve ilçeleri için çabalayın.zaten askerimiz orada çalışıyır.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109