MEGİP Projesi İmzalandı

MEGİP Projesi kapsamında 25 kursiyer yetiştirilmesi noktasında protokol imzalandı.

MEGİP Projesi İmzalandı

25 kişinin istihdamını sağlayan protokol, Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, İŞKUR İl Müdürü Abdullah Balcı ve Öztunç Gıda ve Hayvancılık Ltd.Şti Yetkililerinden Ahmet Tunç’un katılımıyla Elazığ TSO meclis toplantı salonunda gerçekleşti.


 

ARSLAN: EĞİTİM VE İŞE ALMA SÜRECİNİ İMZALIYORUZ

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan konuşmasında “Odamızda İŞKUR müdürümüz Abdullah Balcı Bey, Öztunç firmasının değerli yöneticileri Ahmet Bey ile birlikte mesleki eğitim kursları işbirliği protokolünü imza altına alıyoruz. Bir yılı aşkın zamandır birçok program yaptık ve şimdiye kadar yaklaşık 800 kişinin hem eğitim almasını sağladık hem de bu 800 kişinin sahip olmasını sağladık. Bugün de Öztunç firmamızda 25 kişilik bir eğitim ve işe alma sürecini de imzalıyoruz. İŞKUR’umuzun değerli Müdürü Abdullah Bey ile birlikte Türkiye’de şuanda en fazla eğitim veren ve iş sahibi eden projeyi birlikte yürütüyoruz, İnanıyorum ki bu süreç artarak devam edecek ve hem işverenlerimizin ihtiyaç duyduğu nitelikteki insan gücüne sahip olması, hem de iş arayan vatandaşlarımızın eğitimlerini alarak kendilerine kariyer sağlayabilecek iş sahibi olmaları adına çok değerli. Emeği geçen başta oda personelimize, değerli Meclis Başkan Yardımcımıza ve İŞKUR’un değerli yöneticilerine ve Öztunç Firmamıza teşekkür ediyorum, sürecin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


 

BALCI: HAYIRLI OLSUN

İŞKUR İl Müdürü Abdullah Balcı da “İŞKUR'un aktif işgücü programlarından en son uygulamaya giren MEGİP projesi ile bugün buradayız. İşverenlerimize daha etkin, daha verimli, prosedür olarak da en az olan uygulamalardan biri ve sahada da çok karşılığı olan bir programlarımızdan birini Öztunç firmamızla gerçekleştiriyoruz. Hayırlı uğurlu olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

TUNÇ, EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Öztunç Gıda ve Hayvancılık Ltd.Şti. Yöneticileri’nden Ahmet Tunç ise Elazığ TSO, İŞKUR ve Fırat Üniversitesine teşekkür ederek, protokolden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Gakkoş
Gakkoş - 3 yıl Önce

Esnafın, milletin dişinden tırnağından artırıp ödediği oda ücretiyle kendine trilyonluk makam arabaları alarak mı artırıyor ihracatı Asilhan Bey? Belediye başkanı kendi şahsi aracını kullanıyor. Senin ihtiyacın mı vardı ki hemen trilyonluk araç aldırdın ETSO'ya.

SIRADAKİ HABER

banner109