Mehmet Gül: Yeniden Refah'ın Baraj Problemi Yok

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez MKYK Üyesi Mehmet Gül Şanlıurfa 2. Olağan Kongresi’ne katılarak divan üyesi oldu.

Mehmet Gül: Yeniden Refah'ın Baraj Problemi Yok

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez MKYK Üyesi Mehmet Gül, her hafta sonu farklı bir ilde teşkilat çalışmalarına katılım sağlıyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz hafta sonu Şanlıurfa 2. Olağan Kongresi’ne katılarak divan üyesi olan Mehmet Gül, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan ile bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa 2. Olağan Kongresi’nin oldukça güzel ve heyecanlı geçtiğini kaydeden MKYK Üyesi Gül, 2023 seçimlerine partilerinin tek başına gireceğini ve herhangi bir baraj problemlerinin olmadığını belirtti.

GÜL: YENİDEN REFAH PARTİMİZE OLAN İLGİ KARŞISINDA BÜYÜK MEMNUNİYET DUYDUĞUMU BELİRTMEK İSTERİM

Mehmet Gül: Yeniden Refahın baraj problemi yok, Genel Merkezimizin takdirleriyle her hafta sonu farklı bir ilimizde teşkilat programlarına katılım sağlıyoruz. Son olarak Şanlıurfa ilimizde gerçekleşen 2. Olağan Kongremize Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ile birlikte katılarak salondaki coşkuya ortak olduk. Şanlıurfa ilimizin en büyük salonu Mehmet Akif İnan Salonu’nda gerçekleşen kongremizde bizlere divan üyeliği tevdi edildi. İki bin araçlık konvoyla şehre giriş yapan Genel Başkanımızı Şanlıurfalılar adeta bağrına bastı. Her ilimizde olduğu gibi Şanlıurfa’da da Yeniden Refah Partimize olan ilgi karşısında büyük memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.

GÜL: VATANDAŞLAR EKONOMİDEN MUZDARİP

Ülke insanının ekonomik anlamda büyük sıkıntılar yaşadığını kaydeden YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül, “Gezdiğimiz illerimizde vatandaşların birinci gündem maddesi ekonomi. İnsanların alım gücünün iyiden iyiye azaldığı şu günlerde her geçen gün yapılan zamlarla vatandaş artık isyan noktasına gelmiş durumda. Asgari ücretle evini geçindiren bir vatandaşın mevcut ekonomik şartlarda ayakta kalması  mümkün değil. Başta ekonomik sıkıntılar olmak üzere birçok sıkıntının çözümü Yeniden Refah Partisi iktidarıyla hayat bulacaktır. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın dirayeti ve dik duruşuyla sorunlar rafa kalkacak ve milletimiz huzura kavuşacaktır” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2022, 14:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109