Mehmet Karataş Elazığ İŞKUR İl Müdür Yardımcılığı Görevine Atandı

Başarılı çalışmalara imza atan Mehmet Karataş, Elazığ İŞKUR İl Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Mehmet Karataş Elazığ İŞKUR İl Müdür Yardımcılığı Görevine Atandı

Elazığ’da çok sayıda sivil toplum örgütlerinde görev almış başarılı çalışmalara imza atan Mehmet Karataş, İŞKUR İl Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

MEHMET KARATAŞ KİMDİR?

1972 yılı Elazığ ili Palu ilçesi doğumlu olan Mehmet Karataş ilk, orta, lise tahsilini Elazığ, üniversite tahsilini İstanbul üniversitesinde tamamladı.

Elazığ’da çeşitli sivil toplum örgütlerinin kuruluş ve teşkilat aşamalarında görev alan Mehmet Karataş son olarak Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Sağlık-Sen Elazığ şube başkanlığını 10 yıl başarıyla yürütürken 2019 yılında Sağlık-Sen genel merkez genel koordinatörlük görevine getirildi.

Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığına bağlı Elazığ İŞKUR İl Müdür Yardımcılığı görevine atanan Karataş evli ve 3 çocuk babasıdır.

Medya grubumuza olarak Mehmet Karataş’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığ bir ilçeden ibaret
Elazığ bir ilçeden ibaret - 4 hafta Önce

Elazığ sadece bir ilçeden ibaretse diğer ilçeler gereğini yapsın..birilerine kuyruk olmasın...bütün ilçelerden eşit herşey olmalı....

ELAZIĞIN YERLİSİ
ELAZIĞIN YERLİSİ @Elazığ bir ilçeden ibaret - 4 hafta Önce

Elazığın ilçesi 4 oldu kardeşim gözümüz aydın. Sırtımız dahada yere gelmez. Diğer ilçeler siz yatın bunlar sizin hakkınızı korur. sizin yerinize çalışırlar

Zeki yurten
Zeki yurten - 4 hafta Önce

Senelerdir gerek Elazığda, gerek Elazığın dışında yürütmüş olduğu üstün yalakalık vasfını, en sonunda md. Yrd. (dikkat edin müdür bile değil) olma durumuyla noktalamıştır. La mozzik seni... Unutma en kolay şey onun bunun köleliğini yaparak koltuk kazanmaktır. En zor şey ise onur ve gururdur. Mozzik olmak seni müdür bile yapamadı.

Tecavüzcü
Tecavüzcü @Zeki yurten - 4 hafta Önce

İbneler. Memleket bunlara kalmış işte yalaka tefeciler yazık ahir zaman

Süper
Süper - 4 hafta Önce

Gece yatamidim. Acaba işkur müdür yardımcısı kim olacak diye iyi oldu bu haber. Hadi ben yerime gidim.

Gakkoş ELAZIĞLI
Gakkoş ELAZIĞLI - 4 hafta Önce

Seçimde Palu sizi kurtarsın......

Habere Bak
Habere Bak - 4 hafta Önce

İl Müdür yardımcısı olmuş, Bakan yardımcısı yapılmış gibi haber yapılmış ne olacak bizim bu yerel medyanın hali, memleket gibi medyası da dibe vurdu.

Meva23
Meva23 - 4 hafta Önce

Yahu adam müdür yardımcısı olmuş. Ne kadar önemli belki Elazığ ilindeki kamu kurumlarında 200 tane müdür yardımcısı var. Neyin haberi bu? Nasıl bir habercilik? Nasıl bir dünyanız var sizin?

Kenan hakkı
Kenan hakkı - 4 hafta Önce

Niye bütün amirler palu dan seciliyor? Elazığda başka ilçe yok mu? Palunun özelliği nedir? Yeter artik bu kadarda ilçe milliyetçiliği yapılmaz. Unutmayın siz tüm daire amirlerini palu dan seçtikçe Elazığ halkında öfke büyüyor, haberiniz olsun

mert can
mert can - 4 hafta Önce

sendikacı seni sendikacı


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109