Memur-Sen Kadın Komisyonu Midyat Gezisi Düzenlendi

Anneler Günü dolayısıyla Elazığ Memur-Sen Kadın Komisyonu Midyat gezisi düzenlendi.

Memur-Sen Kadın Komisyonu Midyat Gezisi Düzenlendi

Elazığ Memur-Sen Kadın Komisyonu tarafından Anneler Günü nedeniyle Mardin Midyat gezisi düzenlendi.

Yoğun ilginin olduğu gezinin kontenjanları günler öncesinden doldu.

4 otobüs ile gerçekleştirilen geziye yaklaşık 200 Memur-Sen üyesi kadın katıldı.

Cumartesi günü düzenlenen gezide Memur-Sen adına kafile başkanlığı yürüten ve aynı zamanda Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Kadın Komisyonu başkanı Semra Özdemir açıklamalarda bulundu.

ÖZDEMİR: KADIN ÜYELERİMİZE ÖZEL BİR BULUŞMA GERÇEKLEŞTİRDİK

Özdemir yaptığı açıklamalarda; 'Memur-Sen kadın komisyonu olarak kadın üyelerimize özel böyle güzel bir organizasyonu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık 200 kadın üyemizle Mardin-Midyat-Diyarbakır turu düzenledik. Bu bölgelerdeki tarihi yerleri gezme şanızmız oldu. Rehber eşliğinde yaptığımız bu gezi bizler için çok faydalı oldu. Bu bölgelerin kadim tarihini görmek ve öğrenmek bizleri büyüledi. Üyelerimiz geziden çok memnun kaldı ve devam organizasyonların olmasını istediklerini bize ilettiler. Bizler Memur-Sen ailesi olarak her zaman üyelerimizin yanındayız. Geçtiğimiz ay da Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Kadın üyelerimize özel bir buluşma gerçekleştirdik. Emrah Güllü konseri düzenledik. Ramazan ayında birçok yardım faaliyeti gerçekleştirdik ve basına pek fazla yansıtmadık. Bayramda Memur-Sen olarak Suriye'nin İdlib Şehrinde bir mahalle kurduk. Bugün Mardin gezimizi kazasız belasız tamamladık. İnşallah ilerleyen süreçlerde daha farklı aktivitelerimiz ile üyelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Memur-Sen bir sendikadan öte bir gönül hareketidir. Memur-Sen aynı zamanda Merhamet-Sen'dir.' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Levent SERİNKAYA
Levent SERİNKAYA - 3 hafta Önce

Sendikamızın bu tür özel günlerde sosyal faaliyetlerde bulunması üyelerimiz tarafından takdirle karşılanmaktadır. Teşekkürler.

F. K
F. K - 3 hafta Önce

NEDE OLSA KADINLARIN SENDİKASI . BİRDE KAZANIMLARIMIZ KAZANDIKLARIMIZ VS. GİBİ LAFLAR ETMEZLERMİ.

BAKALIM BABALAR GÜNÜNDE BÖYLE BİRŞEY YAPACAKLARMI GÖRECEĞİZ.

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117