Memur Sen’den Kanal Fırat'a Tebrik Ziyareti

Kanal Fırat’ın Türkiye’nin En İyi Yerel Kanalı seçilmesiyle nedeniyle Memur Sen’e bağlı sendika başkanları televizyonumuzu ziyaret ederek tebrik ettiler. Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi yaptığı açıklamada; “Memur sen ailesi olarak Prof. Dr. Yasemin Açık hanımefendiyi, Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık beyi ve tüm çalışanları kutluyorum” dedi.

Memur Sen’den Kanal Fırat'a Tebrik Ziyareti

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından Kanal Fırat Türkiye’nin en iyi yerel televizyon kanalı seçilmiş, ödülü Prof. Dr. Yasemin Açık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan almıştı.

Memur Sen’e bağlı sendika başkanları; Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen 1 Nol’lu Şube Başkanı İbrahim Bahşi, Büro Memur-Sen Başkanı Zülküf Şimşek, Bem-Bir-Sen Elazığ Şube Başkanı Süleyman Akay, Genç Memur-Sen İl Başkanı Saim Çolak, Bayındır Memur-Sen Elazığ Şube Başkanı Ömer Aydoğdu, Eğitim Bir-Sen 2 No’lu Şube Başkanı Haluk Aras, Emekli Memur-Sen İl Temsilcisi Cevdet Sevinç, Diyanet-Sen Elazığ Şube Başkanı Murat Ergen Kanal Fırat Televizyonunu ziyaret ederek başarıdan dolayı Kanal Fırat Televizyonunu tebrik ettiler. Memur Sen İl Temsilcisi Bahşi, Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık’a bir çiçek takdim etti.

BAHŞİ: ELAZIĞ’IMIZIN GURURU KANAL FIRAT BAŞARILI ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Memur Sen İl Temsilcisi İbrahim Bahşi, “Gerçekten Elazığ’ımızın gururu Kanal Fırat’ımız başarılı yayın hayatına devam ediyor. Bir yenisini ekledi. Türkiye’nin en başarılı yerel kanalı olarak seçildi. Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden ödülü aldı. Ben Memur-Sen ailesi olarak başta Kanal Fırat’ın sahibi olan ELİKAD Başkanımız Sayın Prof. Dr. Yasemin Açık Hanımefendiye, Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın şahsında tüm çalışanlarının hepsini kutluyorum Memur-Sen ailesi adına. Başarılarınızın devamını diliyorum. Gerçekten bir Elazığlı olarak Elazığ’ımızın hem bölgemizde hem ilimizde yayınlarıyla, yaptığı yayınlarla, haber programlarıyla, özellikle bizim açımızdan, kamu çalışanlarının, sendikalarımızın sesi olduğu için ben Kanal Fırat’ımızı kutluyorum daha nice başarılar diliyorum. Türkiye’nin en iyi yerel kanalı seçildi. Bu büyük bir başarı. Bu başarıları daha da arttıracağını, devam edeceğini ümit ediyor ve tekrar sizin şahsınızda Sayın Zeki Akbıyık’ı ve tüm çalışanları, emeği geçen tüm kardeşlerimizi kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103