Mevlüt Or Bayrağı Yılmaz Serttaş’a Devretti

İYİ Parti’de devir teslim töreni heyecanı yaşandı. İl Başkanı Mevlüt Or, bayrağı Ağın Eski Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş’a devretti. Devir teslim töreninde hedeflerini açıklayan Başkan Serttaş, “1’in üzerinde milletvekili, 5’in üzerinde belediye başkanı almak hedefimizdir" dedi.

Mevlüt Or Bayrağı Yılmaz Serttaş’a Devretti

İYİ Parti’de devir teslim töreni heyecanı yaşandı.

İl Başkanı Mevlüt Or bayrağı Ağın Eski Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş’a devretti.

OR: BİZLER BU PARTİYİ YOKLUKTAN VAR ETTİK

İYİ Parti Eski İl Başkanı Mevlüt Or, “Yaklaşık 20 aydır il başkanlığı görevini yürütmekteyim. 20 ay içerisinde bizler yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber bu partiyi gerçekten 0’dan daha önceki kurucu il başkanımız Abdulvahap beyde buna dahil. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler bu partiyi yokluktan var ettik. Kendi imkanlarımızla, kendi çalışmalarımızla yaklaşık 20 aydır yürüttüğümüz bu görevi bugün itibari ile genel merkezimizin taktiri ile görev değişikliği yapacağız. Bu bir bayrak yarışıdır. Bugünden itibaren Sayın Yılmaz Serttaş’a devir edeceğiz. Yılmaz abide biz bu yola çıktığımızda beraberdik. Bu parti kurulmadan öncede biz beraberdik. Beraber MHP’den istifa edip Genel Başkanla birlikte bu yola çıktık. İl il gezdik, bariyerlere tırmanırken biz oradaydık. Bütün illerdeki programlarına katıldık. Ben bütün arkadaşlarıma huzurunuzda teşekkür ediyorum” dedi.

SERTTAŞ: BİZ ÇITAYI YÜKSELTMEYE ÇALIŞACAĞIZ

İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz Serttaş, “Bir nöbet değişimi için beni görevlendirdiler. Bir görev değişikliği için gelmiş bulunuyorum. Geçmiş yönetimdeki arkadaşlarımızın emeklerine sağlık. Çıtayı buraya kadar getirdiler. Şimdi bir nöbet değişimi, biz çıtayı yükseltmeye çalışacağız, vitrini zenginleştireceğiz. Bizimle çalışmak arkadaşlarımız devam edecekler. Herhangi bir ön yargımız yok. Bin 500’e yakın arkadaşımızı geçmiş yönetim partimize kayıt ettirmiş. Bundan sonrada bizimle beraber alışırlarsa bize destek olurlarsa çok mutlu oluruz. 1’in üzerinde milletvekili, 5’in üzerinde belediye başkanı almak hedefimizdir. Çıtayı bugünden açıklıyoruz. Nasip olursa” diye kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7