MHP Azerbaycan İçin Konvoy Düzenleyecek

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanlığı tarafından Azerbaycan’ın, Ermenistan işgalinden kurtulması dolayısıyla konvoy düzenlenecek.

MHP Azerbaycan İçin Konvoy Düzenleyecek

Kardeş ülkemiz olan Azerbaycan’ın Ermenistan işgalinden kurtulmasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Teşkilatı tarafından 11 Kasım Çarşamba günü Elazığ’da “Zafer Konvoyu” düzenlenecek.

IŞIKVER: BÜTÜN HEMŞEHRİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, “Yıllar önce Ermenistan tarafından insanlık dışı katliamlarla işgal edilen Müslüman/Türk Beldesi Dağlık Karabağ'ın Şerefli Azerbaycan Ordusu tarafından kurtarılışını kutlamak için; yarın 11 Kasım Çarşamba 19:30'da Hilalkent Konutlarının karşısında, Malatya yolu üzerinde, yanımıza ailelerimizi alarak, Azerbaycan ve Türkiye bayrakları ile süslü araçlarımızla toplanarak zafer konvoyu düzenleyeceğiz. On yıllardan beri hasretiyle yanıp tutuştuğumuz Karabağ’ımızın, Yüce Allah’ın izniyle azad olduğu bu özel günleri hep birlikte kutlamak, çocuklarımıza Türk-İslam coşkusunu yaşatmak için yarın 19:30’da bütün hemşehrilerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Konvoy sonrasında ise Elazığ Öğretmenevi önünde basın açıklaması yapılacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
:)
:) - 2 yıl Önce

Bu konvoyla bütün ülkeyi kurtarırsınız. Biraz büyüyün yahu. Biraz vizyon az buçuk arkadaş...

davut
davut - 2 yıl Önce

Karabağ a Rusların girmesini kutlayacaklar, Bu Ruslar Suriye de bizimle yaptıkları hangiş anlaşmaya sadık kaldılar.

Nihat
Nihat - 2 yıl Önce

Azerbaycan Hankendi ye girecek ve işi bitirecekken Ruslar devreye girdi. Yalandan bir Helikopter düşürme tezgahı ile Azerbaycanı sıkıştırıp kendine avantaj sağlayan anlaşmaya zorladı. Rusya Türkiye yi safdışı bırakıp kendisi Karabağa Tanklarını soktu. Şimdi bu neyin kutlaması belliki MHP dünyayı okuyamıyor

Önce can memleket
Önce can memleket - 2 yıl Önce

Ama birde bizim Memleket için yapın bunu neden olmadın ki gerçekten halkın kahramanı olursunuz.Yok ben kahraman olmak istemiyorum çünkü çıkar güç nerdeyse oradayım bişey demem.Ama tarih kahramanları yazar.

Serdo
Serdo - 2 yıl Önce

hala konvoylarla icraat düşünüyoruz çalışmak yok konvoya devam

Gakgom
Gakgom - 2 yıl Önce

Çakar lambaları yakmayı unutmayın ...

SIRADAKİ HABER

banner109