MHP Baskil İlçe Başkanı ve Yönetimi İstifa Etti

MHP Baskil İlçe başkanı Vehbi Genç, yönetim kurulu üyeleri ile beraber istifa etti.

MHP Baskil İlçe Başkanı ve Yönetimi İstifa Etti

MHP Baskil İlçe başkanı Vehbi Genç, Baskil MHP ilçe başkanlığı görevinden, yönetim kurulu üyeleri ile beraber istifa etti.

GENÇ: ASLOLAN TEŞKİLATIMIZDIR

Vehbi Genç yaptığı açıklamada, “2011 tarihinden bu yana yürütmekte olduğum Baskil MHP ilçe başkanlığı görevimden, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber istifa ettiğimize dair dilekçemizi il teşkilatımıza sunduk. İlerleyen tarihlerde istifa gerekçemizi detaylı bir şekilde bir raporla genel merkezimize ileteceğiz inşallah. Her şartta desteklerini bizden esirgemeyen dava ve yol arkadaşlarıma yürekten teşekkürü borç biliyorum. Biliyor ve inanıyorum ki aslolan teşkilatımızdır, kişiler ve makamlar birer araçtır. Haklı ve kutlu Mücadelemiz son damla kanımıza kadar devam edecektir. Selam ve dua ile” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2020, 13:14
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gakko
Gakko - 6 ay Önce

Bu MHP Den olmaz. MHP ye oy vereceğinize Ak partiye verin. Zaten iktidar olmak gibi bir niyetleri yok. Oyunuz boşa gitmesin

mehmet
mehmet @Gakko - 6 ay Önce

olur başgan başka nasihatlerin varsa onu da söle eksik bişe olmasın

Alaattinin Lambası
Alaattinin Lambası - 6 ay Önce

Türkiye de seçime giren 20 tane parti var. Bu partilerin bir kısmı İktidar olmyı hedefler bir kısmı Muhalefet de olmayı hedefler. Bu MHP iktidar desen iktidar değil muhalefet desen hiç değil, zaman içerisinde BBP gibi erimeye mahkum bir parti 5 sene önce %18 olan parti şimdilerde anketlerde %7 civarlarında giderek de oy kaybediyor.

Cemil
Cemil - 6 ay Önce

Varlığı ülkeye zarar,

Zeki
Zeki @Cemil - 6 ay Önce

Aldığı oyların dörtte üçü Ak Partiden giden oylardı. DEVA Partisi ve Gelecek Partisi kurulduktan sonra bir kısmı bu partiye gider

Bahri
Bahri - 6 ay Önce

Elazığ da MHP nin oluşturulan son yönetimi çok tepki almıştı. Bence Vehbi Genç ve İlçe yönetimi doğrusunu yapmış

Hakikat
Hakikat - 6 ay Önce

Saraya menfaate teslim olanlardan milliyetçi olmaz...ÜLKÜCÜLER 1980 öncesi vardı ...şimdikiler Çakar lambalı araçlarla bağırıp çağırma ile kendilerini ÜLKÜCÜ zannediyorlar yazıklar olsun ...

S.Erdem
S.Erdem - 6 ay Önce

MHP nin varlığı bu devletin ve milletin sigortasıdır ve de İslam'ın gerçek mücahitleri dir.Mhp, kurulduğu günden itibaren iktidardır.Bunu hala anlayamamış gafiller,şahsi menfaat ve İkbal peşinde olan içimizdeki bu dava nedir aşiramayan beyinlerdir.Yeryuzunde hiçbir siyasi ve fikri yapı yoktur ki uğruna 2400 şehidi olsun,Aslonan Vatandır, Bayraktır, İmandır.Lider, Teşkilat,Doktrin eğer sorgulanıyor ise,o kişilerin bizlerden ilişkisi bitmiştir.Vatanimizi bölüp parçalamak isteyen 7 düvele karşı ve onların maşalarına karşı verilen örtülü savaşın verildiği günümüzde hala nefsi davrananların bu hareketi anlamaları mümkün değildir.İlay-ı Kelimetullah için nizami alem diyen,Devlet ebed müddet diyen Ülkücülere selam olsun.Gerisi angarya.Vesselam.

akın
akın @S.Erdem - 6 ay Önce

s.erdem sen ciddi ciddi bunları yazarken hiç utanmadın mı ? mhp mi kalmış?birde ülkenin sigortasıdır islamın mücahitleridir yazmışsın.lideri eleştiremez falan görmüşsün.dostum sen biat etmişsin resmen.sorgulama eleştirme hiçbirşey yapma sonuna kadar partizanca oy vermeye devam et..

Erkan
Erkan @S.Erdem - 6 ay Önce

Teoman bey gulmekte haklisiniz.gercekten komik okuyunca bende guldum.mhpnin geldigi durumu savunan bile varmis hayret

Hakan
Hakan @S.Erdem - 6 ay Önce

Yillarca akpye laf edip sonra gidip akp ile ortak olan partiden mi bahsediyosun ? mhpnin ulkeye bi tane faydasini soyleyin

Teoman
Teoman @S.Erdem - 6 ay Önce

Hiç güleceğim yoktu. :))

Ç.Sancaklı.
Ç.Sancaklı. - 6 ay Önce

Ülkücü olmak tarif edilemez bir ayrıcalıktır, MHP mizde yöneticilik yapmak ise şereflerin en büyüğüdür.Çünkü bu hareket mensupları bu davanın doktrini nedir,bilir öğrenir ve o şuur la harekete dahil olur.Ve yine bilir ki bu davadan istifa edilmez,edilir ise, kişi bu davanın adamı değildir.Bizlerde yeni il yönetimini eleştirdik,ama bu davadan hiçbir zaman vazgececegimiz anlamına gelmez.Makam mevki,para pul, şöhret, gösteriş meraklısı "Ülkücülükten geçinenler"aramıza sızdığından beri böyle tiplerle maalesef karşı karşıya kaldık.Allah Encamımızı ALLAH Türkü korusun ve Yüceltsin,Rehber Kur'an,Hedef Turan.

Yavuz
Yavuz @Ç.Sancaklı. - 6 ay Önce

Yorunlara bak pes dogrusu. Mhpli olmak gurur vericiymis. En cok gururlandiginiz ne peki yillarca akpye laf edip sonra onla ortak olmak mi yoksa mecliste reddettigi onergeleri gorup gururlanmak mi??

ahmet
ahmet @Ç.Sancaklı. - 6 ay Önce

halen daha mhpnin milliyetçilik yaptığını ve Türklüğü savunduğunu düşünenlerin olması kadar acayip birşey olamaz.ilginç doğrusu..

Türker
Türker @Ç.Sancaklı. - 6 ay Önce

aynen.mhpnin gurur duyulacağı çok şeyi var.gurur duymanız gayet normal:) gurur duymaya ve hariçten gazel okumaya devam edin

Gülen'e
Gülen'e - 6 ay Önce

Aşksızlara öğüt verme,
Öğüdünden alır değil
Aşksız olan, hayvan olur,
Hayvan öğüt bilir değil.

Teoman
Teoman @Gülen'e - 6 ay Önce

Aynen aynen. :))))


SIRADAKİ HABER

banner103