MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanlığında Devir Teslim Töreni

MHP Elazığ Merkez İlçe başkanlığında MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, merkez ilçe başkanlığı görevini Vahit Erkan’a devretti.

MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanlığında Devir Teslim Töreni

MHP Elazığ Merkez İlçe başkanlığında devir teslim töreni gerçekleştirildi.

MHP Elazığ il başkanlığı görevine getirilen Yunus Bal’dan boşalan MHP Elazığ Merkez İlçe başkanlığı koltuğuna Vahit Erkan getirildi.

BAL: KUTLU SANCAĞI DAHA YÜKSEKLERE TAŞIMAYI BİZLERE NASİP EYLESİN

Törende yaptığı açıklamada MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, “Bugün itibariyle, Merkez İlçe Başkanlığı görevine atanan Vahit Erkan Başkana bayrağı devrettik. Rabbim birlik ve beraberlik içerisinde ülkemize, ilimize ve partimize hayırlı hizmetler yapmayı, kutlu sancağı daha yükseklere taşımayı bizlere nasip eylesin. Rabbim mahçup etmesin” diye kaydetti.

ERKAN: ONUR VE GURUR YAŞIYORUM

Göreve atanan, Vahit Erkan yaptığı konuşmada, “Bilge Liderimiz Genel Başkanımız Dr.Devlet Bahçeli Bey'in takdir ve tensipleriyle, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Semih Yalçın Bey'in talimatlarıyla, MHP Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı görevine getirilmenin onur ve gururunu yaşıyorum. Rabbim davamıza memleketimize hizmet yolunda yar ve yardımcımız olsun. Cenab-ı Allah çıktığımız bu kutlu yolda bizi mahçup etmesin inşallah” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109