MHP Elazığ’da “Köyüm Benim” Sohbet Toplantıları Yapacak

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl başkanlığı Adım Adım 2023 başlığı altında Elazığ’da “Köyüm Benim Sohbet Toplantıları” yapacak.

MHP Elazığ’da “Köyüm Benim” Sohbet Toplantıları Yapacak

Milliyetçi Hareket Partisi, 7, 8 ve 9 Ekim tarihlerinde Elazığ’da “Adım Adım 2023; ‘Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları” temalı köy ziyaretleri gerçekleştirecek.

Yapılacak olan programa, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekilimiz Yaşar Yıldırım, MHP MYK Üyesi Alper Erdem, MHP MYK Üyesi Eyüp Gönültaş ve MHP MDK Üyesi Özmen Alp Giray Erdemir katılacak.

MHP Elazığ il başkanlığı tarafından yapılan açıklamada “Genel Merkezimizin ilk olarak ilimizde başlatmış olduğu, ADIM ADIM 2023; ‘Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları temalı köy ziyaretleri kapsamında ilimize teşrif edecek olan; MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekilimiz Yaşar Yıldırım, MHP MYK Üyesi Alper Erdem, MHP MYK Üyesi Eyüp Gönültaş, MHP MDK Üyesi Özmen Alp Giray Erdemir ve MHP Elazığ İl Başkanımız Semih Işıkver'in katılımıyla gerçekleştireceğimiz toplantımıza, teşriflerinizden onur ve mutluluk duyarız. “Köyüm Benim” temalı sohbet toplantıları sırasında, köy köy dolaşılarak en ücra köşelerdeki hemşehrilerimizle kucaklaşacağız, yerinde tespit edecek, talep ve sorunları dinleyecek, partimizin misyonunu, vizyonunu, mesajlarını, sorunların çözümüyle ilgili yaklaşımını hemşehrilerimize anlatacağız” denildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109