MHP Eski İl Genel Meclisi Üyesi Yüksel, İYİ Parti’ye Geçti

Elazığ’ın iş insanı ve eski MHP İl Genel Meclisi Üyesi Yüksel Ercan, siyasete İYİ Parti ile devam kararı aldı.

MHP Eski İl Genel Meclisi Üyesi Yüksel, İYİ Parti’ye Geçti

Elazığ’da otomotiv sektöründe yatırım ve girişimleri olan, 2014-2019 yılları arasında MHP İl genel Meclisi Üyeliği görevinde bulunan Ercan, MHP’den istifa ederek İYİ Parti saflarına katıldı.

İYİ Parti Genel Merkezi’nde Siyasi işler başkanı Elazığlı Cihan Paçacı ile bir araya gelen Yüksel Ercan, şehre hizmeti, İYİ Parti saflarında yürütme kararı aldığını açıkladı.

İyi Parti Siyasi işler başkanı Cihan Paçacı ile Elazığ ilgili görüş alışverişlerde bulundukları ifade eden Ercan şunları söyledi:

“Ankara ziyaretimiz kapsamında TBMM’de İyi Parti Erzurum Milletvekili Sayın Naci Cinisli ile İyi Parti Siyasi işler başkanı, eski milletvekili  Cihan Paçacı’yı Parti Genel Merkezi’nde ziyaret ederek Elazığ merkezli görüş alışverişi ve değerlendirmelerde bulunduk. Ziyaretlerimizde ilimizin sorunları ve bunların çözümü noktasında Elazığ özelinde geliştirilebilecek projelerle ilgili fikir teatisinde bulunduk. Sayın Paçacı da Elazığ ile ilgili geçmişte hayata geçirdikleri hizmetler ile duygu ve hatıralarını bizlerle paylaştı. Bu görüşmenin hem partimiz hem de şehrimiz için önemli sonuçlar doğuracağına inanıyor ve bizleri makamında ağırlayan sayın Cinisli ve Paçacı’ya teşekkür ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2021, 14:20
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tipebak
Tipebak - 1 ay Önce

Yağmur yağdı, yarıklar kapandı.Kaseti yayınlanacak diye amerkaya kacan ,sağanak yağmurdan sonra Türkiye'ye dönen bu edepsiz beş para etmez adam,birde poz veriyor.Hicbirsey yokmuş gibi.Parcacimidir,kelleci mıdır,pismiş kelle.

SIRADAKİ HABER

banner103