MHP İl Başkanı Işıkver, Çağrıda Bulundu

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, MHP’den ayrılarak İYİ Parti’ye geçenlere çağrıda bulundu. İl Başkanı Işıkver, “Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında insanımızın geleceği için birlikte mücadele etmeye, yuvanıza davet ediyorum, başımızın üzerinde yeriniz vardır” dedi.

MHP İl Başkanı Işıkver, Çağrıda Bulundu

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, MHP’den ayrılarak İYİ Parti’ye geçen vatandaşlara çağrıda bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin çağrısını dile getiren MHP İl Başkanı Semih Işıkver, MHP’ye dönecek olan vatandaşlara “başımızın üzerinde yeriniz vardır” dedi.

"YUVANIZA DAVET EDİYORUM"

İl Başkanı Işıkver’in açıklaması şöyle; “Bilge Liderimizin çağrısına istinaden; Elazığ’da bedenen İyi Parti’de yer aldığı halde yüreği bizimle beraber olan bütün ülkücü ağabeylerimizi ve kardeşlerimizi Türk Devletinin, Türk Milletinin teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında insanımızın geleceği için birlikte mücadele etmeye, yuvanıza davet ediyorum, başımızın üzerinde yeriniz vardır” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak
Burak - 12 ay Önce

Işıkver'in Haziran ayında "Zillet, İP" diyerek öfke saçtığı şu konuşmasını şuraya koyuyorum: https://www.elazigsonhaber.com/gundem/mhp-il-baskani-isikver-den-cok-sert-aciklama-h46399.html Yine birilerinin yerine utandık.

Erdinç
Erdinç @Burak - 12 ay Önce

Mhpden yine gülüp eğlendiren bir açıklama daha:) insana sorarlar siz daha seçimlerde adamlara bir sürü laf demediniz mi? ışıkver sen daha geçen günlerde yaptığın açıklamanda neler söyledin ne çabuk unuttun da şimdi kalkıp çağrıda bulunuyorsun? utanç verici gerçekten.

Tolunay
Tolunay @Burak - 12 ay Önce

"Türk Devletinin ve Türk Milletinin teminatı" olan MHP'nin meclisteki hali: Aralarında FETÖ'nün siyasi ayağının araştırılması, Andımız, Suriyeli sığınmacıların gönderilmesi ve şehit ailelerinin ev sahibi yapılması gibi konularda dahi İYİ Partinin soru önergelerine MHP çekimser oyu kullandı. FETÖ, Andımız, hayvanlara işkence ve elektrik faturalarından TRT payının kaldırılmasına ise direkt 'Ret' oyu kullandı. Özellikle vatandaşın yararına gündeme getirilen EYT, 3600 ek gösterge düzenlemesi, tarım sektöründe kullanılan mazottan ÖTV ve KDV'nin alınmaması gibi tekliflere AKP'den ‘Ret' oyu gelirken MHP de hükümet ile aynı safta yer aldı. Ve daha bir sürü önergede "Türk Devletinin ve Türk Milletinin teminatı" olan MHP 'RET' oyu vermiştir.

Tolunay
Tolunay @Burak - 12 ay Önce

"Türk Devletinin ve Türk Milletinin teminatı" olan MHP'nin meclisteki hali: Aralarında FETÖ'nün siyasi ayağının araştırılması, Andımız, Suriyeli sığınmacıların gönderilmesi ve şehit ailelerinin ev sahibi yapılması gibi konularda dahi İYİ Partinin soru önergelerine MHP çekimser oyu kullandı. FETÖ, Andımız, hayvanlara işkence ve elektrik faturalarından TRT payının kaldırılmasına ise direkt 'Ret' oyu kullandı. Özellikle vatandaşın yararına gündeme getirilen EYT, 3600 ek gösterge düzenlemesi, tarım sektöründe kullanılan mazottan ÖTV ve KDVnin alınmaması gibi tekliflere AKP'den ‘Ret' oyu gelirken MHP de hükümet ile aynı safta yer aldı. Ve daha bir sürü önergede "Türk Devletinin ve Türk Milletinin teminatı" olan MHP "RET" oyu vermiştir.

Burak
Burak @Burak - 12 ay Önce

Devlet Bahçeli, Sayın Cumhurbaşkanı'na neler söyledi, sonra gidip ortak oldu. Yine aynı Bahçeli, Millet İttifakı'na "Zillet, şer" gibi söylemlerde bulundu, şimdi kalkmış defalarca "İP" dediği partiye "İYİ Parti" diyerek çağrıda bulunuyor. Işıkver, geçtiğimiz aylarda kendi genel başkanının izinden giderek, "Zillet, İP" dedi, şimdi kalkmış çağrıda bulunuyor. Şaka mısınız birader siz?

erdem
erdem - 12 ay Önce

mhpnin bu ülkeye şimdiye kadar bir faydası olmadı.hep söylüyordum. alın işte hal ortada.hale bakın.zillet dedikleri olmadık şeyler söyledikleri kişileri şimdi gelin birlik olalım diyorlar.pes doğrusu.yine başkalarının yerine utandık.

Bekir
Bekir - 12 ay Önce

Çağrıyı Perinçek ve Desticinin adamlarına yapsa daha doğru olur 3 partiye ne gerek var. istikametleri bir olan bu partiler birleşmeli tek elden İktidarı desteklemelidirler

Şevket
Şevket - 12 ay Önce

MHP de Bahçeli, Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Erkan Akçay, Celal Adan gibiler oldukça hiçbir ülkücü ve Milliyetçinin MHP ile işi olmaz,

can
can - 12 ay Önce

bize zillet ve daha bir sürü şey diyen mhplilerin çağrısına seve seve karşılık veririz tabiki : ha ha ha ha ha

önder
önder - 12 ay Önce

mhplilerin şu hallerini görüp halen daha mhpye oy veren var mı ciddi soruyorum? Aşağıdaki yorumda Burak bey belirtmiş daha geçen ay neler söylüyorlardı. seçimlerde neler söylüyorlardı.şimdi gelin birlik olalım diyorlar. çok acayip

Gerçek milliyetçi değillermiş!
Gerçek milliyetçi değillermiş! - 12 ay Önce

Ruhunda Milliyetçilik ruhu taşıyan hiç bir ülkücü menfaatini uğruna gönül verdiği ülküsünü terk edip birilerinin eteği altına saklanmazdı. Boş verin giden gitmiş kalan sağlar bizimdir.

Türker
Türker @Gerçek milliyetçi değillermiş! - 12 ay Önce

Aynen birader ; ruhunda milliyetçilik ruhu taşıyan bir ülkücü yıllarca akpye laf söyleyip daha sonra gidip akp ile ittifak kurar ancak.

kaya
kaya @Gerçek milliyetçi değillermiş! - 12 ay Önce

Milliyetçilik sadece mhpnin tekelinde sanki.Mhpnin halen daha milliyetçilik yaptığını sananlar var çok enteresan.milliyetçilik kimlere kalmış. biraz muhakeme yeteneği olan kişi " yahu siz iyi parti chp ittifakına zillet dediniz iyi partlililere İP dediniz şimdi kalkmış gelin birlik olalım diyorsunuz bu neyin kafasıdır" diye tepki verir

Nusret
Nusret @Gerçek milliyetçi değillermiş! - 12 ay Önce

Bu çağrının amacı MHP de yaşanan erimeyi durdurmaktır. Ülkücülük, Milliyetçilik hiçbir partinin tekelinde değildir. Kaldıki 70 yaşını devirmiş liderinin Milliyetçilik ve ülkücülük ile bir alakası yoktur.

hahaha
hahaha @Gerçek milliyetçi değillermiş! - 12 ay Önce

Gerçek milliyetçi değillermiymiş? Arkadaşlar gerçek milliyetçi kimdir meclisteki önergeleri kimin engellediğine kimin kabul ettiğine bakarak görebilirsiniz. en basit örnek.

Gökhan
Gökhan @Gerçek milliyetçi değillermiş! - 12 ay Önce

Gerçek milliyetçilik yıllarca eleştirdiğiniz,laf söylediğiniz akp ile ittifak yapmak mı peki?gerçek milliyetçilik yaşlı başlı kadının evini gece yarısı 200 kişi ile basmak mı?Gerçek milliyetçilik defalarca " İP,ZİLLET,ŞER " dediğiniz kişilere gelin birlik olalım demek mi? Milliyetçilik=çevreciliktir (Alparslan Türkeş) Gerçek milliyetçilik çevre katledilirken susmak mı? Irmağının akışına ölürüm Türkiyem diyordunuz... nerdesiniz? milliyetçilik size kaldıysa vay halimize. önce zillet ip şer dediniz şimdi kalkmış gelin yuvanıza dönün diyorsunuz. komik. Milliyetçiliği sizden öğrenecek değiliz.


SIRADAKİ HABER

banner7