MHP’nin Elazığ Kurucu İl Yönetimi Belli Oldu

MHP Elazığ İl Teşkilatının Kurucu İl Yönetimi belli oldu. Yönetim kurulu başkanlığına MHP İl Başkanı Semih Işıkver getirildi.

MHP’nin Elazığ Kurucu İl Yönetimi Belli Oldu

MHP Elazığ İl Teşkilatının kurucu il yönetimi belli oldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Teşkilat İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semih Yalçın imzası ile yayımlanan genelgede, “Tüzüğümüzün 52. ve 54. Maddelerinin tanıdığı yetkiye istinaden MYK ve Başkanlık Divanı tarafından Milliyetçi Hareket Partisi’nin Elazığ İli Kurucu Yönetim Kurulu’nun Başkanlığımız altında tüzüğümüzün 34. Madde uyarınca aşağıda isimleri yazılı üyelerden teşkil olunması uygun görülmüştür. Gereğini rica eder çalışmalarınızda başarılar dilerim” denildi.

IŞIKVER: ALLAH BİZİ BÜYÜKLERİMİZE, MİLLETİMİZE VE CAMİAMIZA KARŞI MAHCUP ETMESİN

Kurucu il yönetimi başkanlığı görevine getirilen MHP İl Başkanı Semih Işıkver yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin takdir ve tensipleri ile Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Edip Semih Yalçın Beyefendi tarafından şahsımın İl Başkanlığında MHP Elazığ Kurucu İl Yönetimi teşkil olunmuştur. Yüce Allah bizi büyüklerimize, milletimize ve camiamıza karşı mahcup etmesin” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan
Kenan - 1 yıl Önce

Bunlar hükümet ortağı sayılır büküne dek bir faydalarını Elazığ daha görmedi....

Nihat suna
Nihat suna - 1 yıl Önce

Allah yardımcınız olsun basarilarinizin devamını dilerim

Ali Akın
Ali Akın - 1 yıl Önce

Bunların söylediğini AKP liler zaten söylüyor, MHP vatandaşın hangi sorununu dile getirdi, seçim vaadi olan eyt ye ve 19 Eylül 2018 Gaziler gününde Gazilerle ilgili meclise verdiği beş maddelik kanun tekeline sahip çıkmayan bir MHP den ne beklentimiz olur

SIRADAKİ HABER

banner7