Migros, Elazığ'da 12. Mağazasını Hizmete Açtı

Türkiye'nin 81 ilinde tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına hızla cevap verebilen ürün portföyüyle 67 yıldır hizmet veren Migros, Elazığ'daki 12. mağazasını açtı. Elazığ Merkez 'de hizmete başlayan mağaza, Cumhuriyet Mah. Salim Hazardağlı Caddesi adresinde yer alıyor.

Migros, Elazığ'da 12. Mağazasını Hizmete Açtı

Mağaza, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesini, sıcak ve keyifli bir alışveriş ortamında sunuyor Haftanın 7 günü, 09:00-22:00 saatleri arasında hizmet verecek olan Elazığ Cumhuriyet Migros mağazası, 645 m2 satış alanı ve 990 m2 toplam alanı ile müşterilerine hızlı ve kolay alışveriş imkânı sağlıyor.

Zengin çeşitli taze ürün gruplarının sağlıklı ve hijyenik koşullarda satışa sunulduğu mağazada; kasap reyonunun yanı sıra, sebze meyve, kuru gıda, züccaciye, fırın ve kozmetik reyonları bulunuyor. Bölge halkı, tüm temel ihtiyaçlarını Migros kalitesi ile en uygun fiyatlarla karşılayabiliyor. 7 bini aşkın çeşit ürünün satışa sunulduğu mağazada; iyi tarım, iyi et ve en iyi kalitede ürünler, güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilere ulaşıyor.

Ayrıca mağazanın müşteriler için geniş bir otoparkı da mevcut. Uygun fiyatlarıyla aile bütçelerini destekleyen Migros, Türkiye'nin 81 ilindeki mağazaları ve online kanallarıyla müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini kesintisiz karşılarken, kusursuz alışveriş deneyimi sunarak geleceğin perakendesini kurguluyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Baskilli tefo
Baskilli tefo - 2 ay Önce

Elazığa hayırlı olsun

Mehmet tuncel
Mehmet tuncel - 2 ay Önce

Tebrikler

Ayet Aytimur
Ayet Aytimur - 2 ay Önce

Migros =CHP zihniyeti

Ceylin Taysi
Ceylin Taysi - 2 ay Önce

Şükür hayırlı olsun

Ahmet ÇİNKILINÇ
Ahmet ÇİNKILINÇ - 2 ay Önce

Öyle bi övdünüz ki sanki iyi bir, iş yapmışlar gibi küçük esnafı bitirdiler be yazık

Elifce
Elifce - 2 ay Önce

Kurumsal diye diye yerel esnafı mahvettiniz. Büyük eksikliti .gözümüz aydın olsun

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109