MİL – Sağlık Sen Medya Grubumuzu Ziyaret Etti

Mil Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Fatih Gül beraberindeki heyet medya grubumuzu ziyaret etti. Medya grubumuzdan övgü ile bahseden Gül, "İlimizi Türkiye’ye ve dünyaya tanıtan Kanal Fırat Televizyonu sadece akşamları açılıp haber izlenen bir kanaldan ziyade gün boyu takip edilecek bir ulusal kanal haline gelimiştir”dedi.

MİL – Sağlık Sen Medya Grubumuzu Ziyaret Etti

Mil Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Fatih Gül beraberindeki heyet medya gurubumuzu ziyaret etti.

GÜL: TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLADIK

Mil Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcısı Fatih Gül önce sendikanın kuruluşu ile ilgili bilgi vererek, “Sendikacılık anlamında uzun yıllardır hem ülkemizde hem ilimizde bağımsız, milli, ilkeli, manevi ve liyakatli bir sendikaya ihtiyaç vardı. Bizde 17 Mayıs itibari ile kuruluş dilekçemizi Ankara Valiliğine verip 7 kurucu üyemizle birlikte geçmiş dönemlerde sendikacılık anlamında büyük işler yapmış yönetim kurulumuzla birlikte dilekçemizi verip bismillah dedik. 17 Haziran itibariyle de tüm resmi işlemlerimizi tamamlayarak üye kayıtlarımıza ve teşkilatlanma çalışmalarımıza başladık” diye kaydetti.

Ardından medya gurubumuzdan övgü ile bahsetti.

GÜL: İLİMİZİ TÜM TÜRKİYE’YE VE DÜNYAYA TANITTILAR

Kanal Fırat televizyonu ülke genelinde bir marka diyerek sözlerine başlayan Gül,  “Bugünde geçen hafta atamasını yaptığımız il temsilcisi arkadaşımız ve il yöneticisi arkadaşımızla birlikte yıllardır ilimizde hizmet veren Kanal Fırat ve Kanal E televizyonunu ziyarete geldik. Kanal Fırat ve Kanal E televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Zeki beyi ilimizi tüm Türkiye’ye ve dünyaya tanıttıkları için ülke genelinde bir marka haline getirdikleri için tebrik ederiz. Gerçekten Kanal Fırat ve Kanal E televizyonunu çok kaliteli programlar, çok tecrübeli isimlerden oluşan kadrosuyla sadece akşamları açılıp haber izlenen kanal olmaktan ziyade gün boyu izlenebilecek ulusal bir kanal haline getirildi. Ayrınca Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Açık Hanımefendiye ilimize yaptıkları tüm yatırımlardan dolayı, kazandırdıkları istihdamdan dolayı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET KÜNKÜL
MEHMET KÜNKÜL - 4 ay Önce

SAYIN YASEMİN AÇIK OLMAK ÜZERE,SAYIN ZEKİ AKBIYIK MÜDÜRÜM VE TÜM KANAL FIRAT AİLESİNE SEVGİLER SAYGILAR İYİKİ VARSINIZ.COŞKUN KAMAÇ MÜDÜRÜM SENİDE UNUTMADIM.

SIRADAKİ HABER

banner7