Milletvekili Ağar, “DHKP-C’li Katillerinin Fotoğrafını Binasına Asanlar da Haindir, Alçaktır”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar yaptığı açıklamada," Şehit Savcımız Mehmet Selim Kiraz'ın DHKP-C’li katillerinin fotoğrafını binasına asanlar da, bu katillerin ölümünü kayıp olarak görenler de haindir, alçaktır" dedi.

Milletvekili Ağar, “DHKP-C’li Katillerinin Fotoğrafını Binasına Asanlar da Haindir, Alçaktır”

İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın terör örgütü DHKP-C tarafından şehit edilmesinden sonra örgütün Türkiye sorumlusuyla beraber yakalanan ve cezaevindeyken girdiği açlık grevi sonrası ölen avukat Ebru Timtik’in posterinin İstanbul Barosuna asılmasına tepkiler sürüyor.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar'da sosyal medyadan tepki gösterip bu duruma sert tepki gösterdi.


Milletvekili Ağar açıklamasında, "Hain terör örgütü DHKP-C'nin sözde Türkiye sorumlusu teröristlerle aynı delikte yakalanan avukat Ebru Timtik, mensubu olduğu alçak terör örgütünün talimatıyla girdiği ölüm orucunda can verdi. Bu ölü Şehit savcı Mehmet Selim Kiraz'ın katillerinin adliyeye girmesini sağlayan 'Çocuklar çok kararlı talepleri yerine getirilmezse öldürülecekler" diyen alçak bir teröristir. Şehit Savcımız Mehmet Selim Kiraz'ın DHKP-C’li katillerinin fotoğrafını binasına asanlar da, bu katillerin ölümünü kayıp olarak görenler de haindir, alçaktır. Bu can bu tende olduğu müddetçe benim ülkemde, benim bayrağımın altında yeni dünyanın Lawrencelerine, PKK’dan DHKP-C’ye bayrağıma yan bakan tüm teröristlere nefes almak haram" ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Gakko
Gakko - 2 yıl Önce

Aaa..sen varmıydın ya! Biz seni vatan millet Sakarya edebiyatı, reise yalakalık yap diye mi seçtik ? Şehirin hali pek umrunda değil galiba !!

Şehire bak sen..!!!
Şehire bak sen..!!! - 2 yıl Önce

Şehire bak sen..!!!
Teşvik yasasına bak..!!!
Kış geldi ne olacak bu şehir dışarıda kalanlar bunlara bak.!!!

Savaş
Savaş - 2 yıl Önce

Memleketin sokağını caddesini bilmeyen hayırsız adam ...(bordo beyaz atkı ,sekiz köşe şapka ,ver oyları git meclise sür saltanatı unut Elazığ’ı )

Reisim23
Reisim23 - 2 yıl Önce

Sen Elazığın sorunlarını dile getir beyefendi. Boşver dhkpc yi millet evsiz barksız konteynırda yaşamını sürdürüyor. Tabi umrundamı...

Emo23
Emo23 - 2 yıl Önce

Bu adamı görünce ve üstüne birde açıklamalarını okuyunca istemsiz bir gülüş başlıyor bende

Burçin
Burçin @Emo23 - 2 yıl Önce

Al benden de o kadar. Yalnız değilmişim.

Bozo23
Bozo23 - 2 yıl Önce

Acaba kendi yediği naneleri yazacak yandaş bir medya olmadığı zaman nereye saklanacak bu zat. İnsan önce kendine bakar.

İsmail Celayir
İsmail Celayir - 2 yıl Önce

Nerdesiniz vekillerimiz... çıkıp bir itiraz edemiyirsunuz Elaziga yapılan haksızlıklara...Hani bir atasözü var unutmayın keser döner sap döner gün gelir hesap döner...

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109