Milletvekili Ağar Kılıçdaroğlu’nun Açıklamalarına Sert Cevap Verdi

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ'nün siyasi ayağı tartışmaları hakkında yaptığı açıklamalarına sert cevap verdi.

Milletvekili Ağar Kılıçdaroğlu’nun Açıklamalarına Sert Cevap Verdi

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ'nün siyasi ayağı tartışmaları hakkında yaptığı açıklamalarına sert cevap verdi.

Milletvekili Ağar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; CHP’li yöneticilerin 15 Temmuz gecesinde kanlı darbe girişimini evlerinden izlediklerini belirterek: “CHP FETÖ’nün siyasi ayağı mıdır? Yoksa ayağı da geçmiş komple FETÖ ile tek vücut mudur?” dedi.

Milletvekili Ağar’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“15 Temmuz hain darbe girişimi başarılı olsaydı hükümete darbe yapmakla övünecek olanlar, başarılı olmayınca tiyatro dediler. Elleri milletimizin kanına bulanmış olan bu statükocular bugün kalkmış Cumhurbaşkanımızı ve partimizi FETÖ’nün siyasi ayağı olmakla itham ediyor.

15 Temmuz gecesi tanklara karşı yürüyen biz, evlerinizde terliklerle kanlı darbe girişimini izleyen siz;

Devlet ve millet aleyhine söyledikleri ve yaptıkları anında FETÖ medyası ve sosyal medya hesaplarında süslü manşetler olan siz, milletimize yaptığımız her hizmeti yine aynı medyada karalanan ve itibarsızlaştırılmaya çalışılan biz;

Vatansız hain FETÖ mensupları tarafından aşağılık iftiralara uğrayan biz, aynı teröristler tarafından bin türlü güzellemeler yapılan siz;

FETÖ terör örgütünün şahsını ve ailesini 15 Temmuz gecesi öldürmeye çalıştığı kişi Cumhurbaşkanımız, yol verdiği kişi siz;

Hal böyle iken sorulması gereken soru kimin siyasi ayak olduğu değil: “CHP FETÖ’nün siyasi ayağı mıdır yoksa ayağı da geçmiş komple FETÖ ile tek vücut mudur?”

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 4 ay Önce

afet bölgesi oylamasından bahset elazığın geleceği ile oynadınız ziraat bankasi fiyasko çıktı erteleme yok diyor

elazığlı bir kişi
elazığlı bir kişi - 4 ay Önce

kendileri çok büyük bir zat, ayrıca çok ulvi bir kişilik (!)
kısaca Elazığ için büyük bir şans :)

Emo23
Emo23 - 4 ay Önce

Bu kişiyi ciddiye alan varmıdır ki açıklama yapma ihtiyacı hissetmiş.

Yusuf
Yusuf - 4 ay Önce

Ağar’lar artık Elazığ için faydadan çok zararlı olmaya başladılar sadece kendi ikballeri için çalışıyorlar, sen Elazığ ın faydası için uğraş, sana mi kaldı muhalefet liderine cevap vermek.

Emre
Emre - 4 ay Önce

Elazığ için dişi dokunur ne faydan oldu. Meclis oylamasında Elazığ için neler yaptığını millet gördü... özde değil sözde vekiller.

Emre
Emre - 4 ay Önce

Kendi parti liderine yalakalık yapıyor. Bırak muhalefet liderine kendi parti liderin cevap versin. Sen Elazığ’ın sorunlarıyla ilgilen.

Gakgoş
Gakgoş - 4 ay Önce

Yav bi sor kendine laf kalabalığı yapacağın yere memleketin için ne yaptın ne konuştun bize bunlarla gel yalakalık yapacaksan memleketinin insanlarına yapda adam diyelim ama nerde.

SIRADAKİ HABER

banner7