Milletvekili Ağar Koronavirüs Süreci İle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, koronavirüs süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Milletvekili Ağar, Tüm dünyanın içinde bulunduğu Koronavirüs krizinden, Türkiye'nin diğer tüm krizlerde olduğu gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde çıkacağını söyledi.

Milletvekili Ağar Koronavirüs Süreci İle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, koronavirüs süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Milletvekili Ağar konuşmasında şu sözlere yer verdi;

“Kriz zamanları, tüm toplumlar güçlü liderlere ihtiyaç duyarlar. Türkiye, siyasi tarihinde atlattığı birçok büyük krizde dünyanın en güçlü liderlerinden birinin yönetiminde oldu ve olmaya devam ediyor.

Tüm dünyanın yeni bir krizle boğuştuğu bugünlerde, ülkemizi her türlü felaket senaryosundan, her türlü kumpas ve krizden sağ salim selamete çıkaran bir liderimiz olduğu için ne kadar şükretsek az. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin siyasi tarihinde eşi benzeri görülmemiş başarılara imza attı. Koronavirüs krizi ile mücadele ettiğimiz bugünlerde de görüyoruz ki, Cumhurbaşkanımız vatandaşın sağlığı, maddi ve manevi refahı, ülke ekonomisi ile birlikte çok yönlü olarak yönettiği bu süreçte yine tüm kesimlerin umudu olmuş durumda.

Yapılan anket ülkenin tüm siyasi görüşlerinin tek çatı altında toplanarak, Cumhurbaşkanımıza duydukları güveni ve lider konumunda olmasından duydukları memnuniyeti gösteriyor.

Türkiye son yirmi yılda birilerinin ellerini ovuşturarak ülkemizin bölünmesini bekledikleri her kriz anından, şükürler olsun ki bir dünya liderinin, bir ülkenin umudu olan Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde güçlenerek çıktı ve çıkmaya da devam ediyor. Çok az ülke, tarihinde böyle bir lidere sahip olabilme şansını elde etti. Allah, dünyada millet olmanın destanını yazan bu aziz milletin başından Cumhurbaşkanımızı eksik etmesin”

YORUM EKLE
YORUMLAR
GAKGOM
GAKGOM - 1 yıl Önce

SEN NE YAPTIN SEN ...ANCAK SÖZ LAF NUTUK ...RABBİM SEN BU MEMLEKETE YARDIM ET İYİ BİR SAHİP GÖNDER ...

Şakir
Şakir @GAKGOM - 1 yıl Önce

Allah bu memleket insanına akıl fikir versin ki, önüne her konulanı seçipte sonra sahipsiz diye dövünmesin. Bir adamı 3 defa seçip sürekli sahipsiz memleket demek nedir.

Haluk Lütfi
Haluk Lütfi - 1 yıl Önce

Zorlama bir haber

Cemil
Cemil - 1 yıl Önce

Yagla cilala gorevin bu sadece.Hadi biraz daha

Burhan
Burhan - 1 yıl Önce

Bu vekilin Bıyıksız fotoğrafını sürekli kullanmanız ilginç, bu vekil şimdi sakallı,

Kadir
Kadir - 1 yıl Önce

Tebrik taziye kutlama. Başka bir şey yok. Ama bu memleket hak ediyor.

SIRADAKİ HABER