Milletvekili Ağar, Teşkilat Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar Doğu’dan Batı’ya, Anadolu’dan Trakya’ya teşkilat çalışmalarını sürdürüyor.

Milletvekili Ağar, Teşkilat Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti 7. Olağan Genel Kongresi öncesi başlayan il ve ilçe kongre çalışmalarına büyük bir özveri ile katılan Milletvekili Ağar hafta sonu da partisinin Tekirdağ ve Kars il kongresine iştirak etti.

Genel Merkez tarafından tebliğ edilen Ege Bölgesi Koordinatörlüğü görevi sonrası Ağar, Ege’de bulunan birçok il ve ilçede kongre çalışmalarına katılarak bölgede yapılan teşkilat çalışmalarını tamamladı.

Ege Bölgesi’nde çalışmaları tamamladıktan sonra seçim bölgesi olan Elazığ’a gelen Ağar, Elazığ’da kurum ve kuruluş müdürlerini ziyaret ederek Elazığ’da yürütülen çalışmaları takip etti.

Esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Milletvekili Ağar,  sorun ve talepleri dinleyerek çözüm noktasında gerek partisinin Genel Merkezi gerekse de ilde bulunan kurumlar ile görüşmeler gerçekleştirerek sorunların çözeme kavuşması için adımlar attı.

Elazığ’da çalışmalarını tamamladıktan sonra tekrar Ankara’ya dönen Milletvekili Ağar ara vermeden teşkilat çalışmalarına katıldı.

Türkiye genelinde Doğu’dan Batı’ya il il partisinin kongrelerine katılan Milletvekili Ağar, kongreler önce Genel Başkan Yardımcı Erkan Kandemir ile birlikte gece gündüz demeden çalışmalara katılarak kongre hazırlıklarını takip ediyor.

Milletvekili Ağar Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılı ile gerçekleştirilen Kahramanmaraş, Kocaeli, Tekirdağ ve Kars 7. Olağan kongresine katıldı. Ağar, kongreler öncesi Kandemir ile birlikte yapılan hazırlıkları inceleyerek kongre sürecini takip etti.


Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 15:35

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Elazığlı
Elazığlı - 2 yıl Önce

Elazığı bu temsil ettiği için memleket bu halde...Yazık..

Gakgom
Gakgom - 2 yıl Önce

ELAZIĞIMIZA çalışmayı ne zaman düşünüyor ...seçim zamanı sekiz köşe şapka bordo beyaz atkıyı takıp milleti uyutup kandırdıktan sonra mı ???bu Aziz milletin hakkı haram olsun ...

Fk
Fk - 2 yıl Önce

Son haber! Sanirim sizin finansmaniniz akp Elazig milletvekilleri,onlarin reklamlarindan baska haber goremiyorum,hani yaptiklari birsey olsa gam yemiyecem ama...Gerci bu yazilanlara aldiris etmesziniz siz,astar yok ki yuz utansin!!

Hıdır gakgo
Hıdır gakgo - 2 yıl Önce

Yazık elazığ son haber yazık size!!!

Sülüman
Sülüman - 2 yıl Önce

Kız Sevim koş koşşşş... bak senin Mümtaz vekilin neler yapıyor:)

SIRADAKİ HABER

banner109