Milletvekili Ataş: Fırat Üniversitesi Bölgeye Ciddi Katkılar Sağlıyor

AK Parti İstanbul Milletvekili, Eski Genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Mustafa Ataş beraberindeki heyet ile birlikte Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı ziyaret etti.

Milletvekili Ataş: Fırat Üniversitesi Bölgeye Ciddi Katkılar Sağlıyor

AK Parti İstanbul Milletvekili, Eski Genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Mustafa Ataş, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindeki heyet Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Ataş ile beraberindekilerle bir süre sohbet eden Rektör Prof. Dr. Göktaş, Fırat Üniversitesi hakkında çeşitli bilgiler verdi.

ATAŞ: BÖLGEYE CİDDİ KATKILAR SAĞLAYAN BİR ÜNİVERSİTE

AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Ataş, Elazığ ziyaretleri kapsamında yaklaşık bir yıldır Fırat Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı ziyaret ettiklerini belirterek, Fırat Üniversitesi’nin köklü bir üniversite olduğuna dikkat çekti. Milletvekili Ataş, “Fırat Üniversitesi marka üniversitelerden birisi. Çok ciddi bilim adamları yetiştiren, akademisyenler yetiştiren, bölgeye de ciddi katkılar sağlayan bir üniversite. Hem Rektör hocamıza hem de ekibine üstün başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

GÖKTAŞ: KENDİSİNİ ELAZIĞLI OLARAK GÖRÜYORUZ

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İstanbul Milletvekilimizin ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Kendisini Elazığlı olarak görüyoruz. Üniversitemizin sorunlarının çözümü noktasında kendisinden desteklerini isteyeceğiz. AK Parti İstanbul Milletvekili, Eski Genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Mustafa Ataş, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Ataş, Rektör Prof. Dr. Göktaş’a Kuran-ı Kerim hediye ederken, Rektör Göktaş’ta Ataş’a ziyaretlerinden dolayı Üniversiteye ait bakır işlemeli fincan takımı hediye etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cavit
Cavit - 7 ay Önce

Cevdet Yılmaz yok mu

Elazığ’a
Elazığ’a - 7 ay Önce

İhanetin adı

Sivriceli
Sivriceli - 7 ay Önce

Bu adam Elazığ düşmanı bu adama medya olarak prim vermeyin.Gitsin kendi çöplüğünde ötsun. Bu adam Elazığ a geldiyse ben altında birsey ararım.

Evet aynen öyle
Evet aynen öyle @Sivriceli - 7 ay Önce

Elazığ’ın kaderi ile oynayan adam
Bu zirzibil adamları liste yapan adam

Nedim
Nedim - 7 ay Önce

Elazığ a tek bir faydası olmamış bir isim

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109