Milletvekili Balık: Şanlı bir zafere imza atıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, “Büyük Taaruz ruhu tıpkı 15 Temmuz’da olduğu gibi bundan sonra da karşılaşacağımız badireleri aşmada en büyük güvencemiz olacaktır” dedi.

Milletvekili Balık: Şanlı bir zafere imza atıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

“ŞANLI ECDADI RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM”

“30 Ağustos; bir milletin kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere inat verdiği topyekûn mücadelenin adıdır…30 Ağustos; vatan sevdasının, bağımsızlığın, milli birliğin, eşsiz bir kahramanlığın sembolüdür. 

O gün kurtuluş mücadelemizin en önemli hamlesi olan Büyük Taaruz ile  şanlı bir zafere imza atıldı.

 Vatan topraklarımızdan düşmanın ayak izleri silinirken, Anadolu toprakları bizlere ebedi yurt olarak kazandırılmış, Türk milletinin hürriyetinden asla ödün vermeyeceği dünyaya ispatlanmıştır.

İşte bugün o kahramanlığın 98. yılına erişmenin kıvancını yaşıyoruz. Bu gurur ile tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, bu zaferin mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere şanlı ecdadı rahmet ve minnetle anıyorum.

“YEGANE MİRASIMIZI İLELEBET KORUYACAĞIZ”

Büyük Taaruz ruhu tıpkı 15 Temmuz’da olduğu gibi bundan sonra da karşılaşacağımız badireleri aşmada en büyük güvencemiz olacaktır.

Bizler Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ülkemizin güçlü yarınları için aşkla çalışacak, ecdadımızın bize vatan kıldığı şehit kanları ile sulanan bu toprakları, yegane mirasımızı ilelebet koruyacağız.

Tarihimizdeki zaferler Büyük ve Güçlü Türkiye yürüyüşümüze ilham olacaktır.

İçinde bulunduğumuz Covid 19 salgını nedeniyle 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı arzu ettiğimiz şekilde kutlayamasak da bu zor günleri medeniyetimizden aldığımız güçle aşacağımıza inancım tamdır. Yapmamız gereken sabır ve tedbiri elden bırakmamaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle bir kez da tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, tarihimizdeki eşsiz zaferler ışığında nice destanlar yazacağımız bir gelecek diliyorum”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Savaş
Savaş - 2 yıl Önce

Ele siz gurban olasız ATATÜRK’E ...

Ahir zaman
Ahir zaman - 2 yıl Önce

Hadisler de müjdelenmiş kişiler bunlar.
Ahir zamanda ehil olmayanlar konuşmasını bilmeyenler makamlara gelecek halka hitap edecekler...

.
. - 2 yıl Önce

Twitter istanbulun su sorunu ile dalga geçmeye benzemez bu işler. Gelin elazığlı vatandaşın su sorununu çözün. Sürekli sular kesik. Musluktan gelen suda içlmiyor. Karaçalı taşıyoruz sürekli. İstanbul gibi olduk. İtfaiyeler içme suyu taşıyor.

Kaya
Kaya - 2 yıl Önce

Yorum yapmaya değmez mahlukat...!

HAĞIN ADAMI
HAĞIN ADAMI - 2 yıl Önce

özel günlerde açıklama yapmaktan sorumlu Elazığ milletvekili

Xy
Xy - 2 yıl Önce

Benim evimde hasar yok şükür ama bu vatandaş hep mağdur memleket geriye gidecek o ne olacak sen onu söyle.hani sözde vekilimizsin ya mecliste sürekli gündeminix elazığ ya vah memleketin haline

Emir
Emir - 2 yıl Önce

Neyse, yorum yapmayacağım.

Yaw He He
Yaw He He - 2 yıl Önce

Malatya milletvekili değil miydi?


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109